تعمیرات لباسشویی مابه در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی مابه در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی مابه ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی مابه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی مابه در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی مابه در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی مابه و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی مابه
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی مابه
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی مابه
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی مابه
نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی مابه در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی مابه در قم

برند مابه امروزه با توجه به پیشرفت­هایی که داشته همچنان در عرصه لوازم خانگی جولان می­دهد. یکی از لوازم­های برقی محبوب این برند، ماشین های لباسشویی بوده که محبوبیت زیادی در میان مشتریان پیدا کرده است. ماشین لباسشویی همانند سایر لوازمات برای نگهداری بهتر و استفاده طولانی مدت نیاز به برخی تعمیرات و سرویس­ها در طول زمان دارد که نمایندگی لباسشویی مابه در قم در این بخش به کمک شما می­آید. در اینجا برخی مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی شما به وجود بیاید و نیاز به تعمیر لباسشویی مابه در قم را ضرورت بخشد، با هم بررسی می‌ کنیم و نگاهی به راه حل آن ها می‌ اندازیم.

وجود برق در بدنه لباسشویی و مراجعه به نمایندگی لباسشویی مابه در قم

یکی از مواردی که مشتریان برای تعمیر لباسشویی مابه در قم مراجعه می­کنند، وجود برق در بدنه ماشین لباسشویی بوده که در اینجا می­خواهیم علت و راه حل آنها را بررسی کنیم.

در ماشین لباسشویی سیستمی وجود دارد به نام سیستم لولا که اگر این سیستم در ماشین لباسشویی تنظیم نباشد می­تواند منجر به وجود برق در بدنه ماشین لباسشویی شود. همچنین وجود نقص در سیستم سیم کشی ماشین لباسشویی نیز می‌ تواند یکی دیگر از این عوامل وجود برق در بدنه باشد.

لازم به ذکر است که وجود خرابی در دینام و یا سیم ارت ماشین لباسشویی نیز می‌تواند باعث وجود برق در بدنه شود که در این مواقع باید به کارشناسان نمایندگی لباسشویی مابه در قم مراجعه کنید تا به رفع این مشکلات بپردازند. چرا که قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی می­بایست توسط شخصی متخصص و معتبر تعمیر شود تا باعث بروز مشکلات دیگری نشود.

تعمیر لباسشویی مابه در قم

دلایل تکان خوردن ماشین لباسشویی موقع کار کردن

در صورتی که ماشین لباسشویی شما هنگام کار کردن تکان می­خورد باید به بررسی علت آن بپردازیم. اگر تکان خوردن آن در دور تند زیاد شدید نبوده در واقع آن مورد طبیعی است اما اگر لباسشویی شما بیش از حد تکان می خورد حتماً دارای مشکل جدی است که می‌بایست برای تعمیر لباسشویی ما به در قم اقدام کنید.

از جمله دلایلی که میتوان به تکان خوردن ماشین لباسشویی اشاره کرد در واقع تراز نبودن ماشین است. این علت که یکی از شایع ترین دلایلی است که باعث تکان خوردن ماشین لباسشویی می شود. همچنین اگر لباسشویی شما چند سال است که به طور متوالی کار می کند و به نوعی مدل قدیمی محسوب می شود حتماً باید وزن و لرزش گیر ماشین لباسشویی خودتان را بررسی کنید.

همان طور که واضح هست قرار دادن لباسشویی در مکان های شیب دار و ناهموار می تواند باعث تکان خوردن ماشین لباسشویی نیز بشود. شما با مراجعه به نمایندگی لباسشویی مابه در قم می توانید به تعمیر لباسشویی در قم توسط کارشناسان مجرب بپردازید.

رفع مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی و رفع آن در نمایندگی لباسشویی مابه در قم

اگر مشاهده کردید که دیگ ماشین لباسشویی شما به خوبی کار نمی کند و یا نمی چرخد، و می توانید از راهکار های زیر استفاده کنید اما لازم به ذکر است که با تعمیر لباسشویی مابه در قم دیگر با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد اما خودتان نیز می‌ توانید اقداماتی در این راستا انجام دهید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

یکی از دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی در واقع وجود حجم زیادی از لباس در داخل ماشین است. اما باید بدانید که وجود لباس خیلی کم و یا وجود لباس خیلی زیاد در داخل دستگاه باعث بروز همچین مشکلی می شود. یکی از راه حل های این مشکل این است که لباس به میزان مناسب در داخل دستگاه قرار دهید تا یک حالت متعادل در مخزن ایجاد شود.

اگر لباس هایی که می خواهید در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید مقدار کمی است به شما پیشنهاد می کنیم از گزینه کم باری استفاده کنید که این گزینه در اکثر ماشین لباسشویی ها وجود دارد و برای لباس هایی با مقدار کم است. به دنبال این اتفاق ماشین لباسشویی شما بهتر کار می کند.

نمایندگی لباسشویی مابه در قم

یکی دیگر از مهم ترین دلایل بروز این مشکل پر شدن لباسشویی از آب زیاد است. در این مواقع دیگ ماشین لباسشویی به دلایل امنیتی نمی تواند شروع به کار کند و شما باید در ابتدا دکمه تخلیه را بزنید سپس استارت را بزنید‌. اگر با انجام این موارد مشکل شما همچنان برطرف نشد حتما به نمایندگی لباسشویی مابه در قم مراجعه نمایید.

به طور کلی شما با تعمیر لباسشویی مابه در قم و انجام سرویس های مکرر توسط کارشناسان این مجموعه می توانید از لباسشویی خودتان استفاده بهتری ببرید و کمتر بروز مشکلات مختلف را در آن مشاهده کنید.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در قم

تعمیر لباسشویی مابه در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION