مراحل ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گاسونیک در قم | تعمیر ، نصب و سرویس

برند گاسونیک یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات جاروبرقی گاسونیک در قم، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گاسونیک در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم :

 1. روشن نشدن جاروبرقی
 2. کم شدن مکش
 3. سر و صدای بیش از حد
 4. خراب شدن سیم جمع کن
 5. دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی
 6.  تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی
 7. خرابی کلیدها
نمایندگی تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم

نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم

از کارهای الزامی در هر مکانی جاروکردن است؛ چه خانه، چه اداره، چه مغازه استفاده از جاروی مناسب می‌تواند این کار مهم را ساده کند. این روزها جاروبرقی‌ها جای جاروهای دستی را گرفته‌اند جاروبرقی‌های امروزی مخزنی هستند یا کیسه‌ای که هرکدام مزایای خود را دارند و گروهی این و گروهی آن را ترجیح می‌دهند.شما نیز می توانید در صورت انتخاب هر نوع جاروبرقی گاسونیک برای رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم از نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم کمک بگیرید.

اگر سیم جمع کن جاروبرقی کار نکرد چه کنیم؟

از مشکلات رایج و متداول سیم جمع کن‌های جاروبرقی می‌توان به جمع نشدن سیم یا باز نشدن سیم، استوپ نکردن سیم جمع کن، کم شدن قدرت جمع کردن سیم می‌باشد.این مشکل در بیش از مواقع قابل رفع و تعمیر می‌باشند، برای رفع این مشکل کافیست با تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم تماس بگیرید تا در کمترین زمان اقدامات لازم جهت رفع مشکلات سیم جمع کن انجام شود و یا برای راهنمایی بیشتر از نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم کمک بگیرید.

خاک پس دادن از جاروبرقی گاسونیک و رفع آن توسط نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم

احتمالا این مشکل به این دلیل برای جاروبرقی شما رخ داده است که فیلتر و پاکت آنرا بموقع تعویض نکرده باشید و جاروبرقی خود را به موقع سرویس نکرده‌اید. معمولا این معضل برای افرادی که از کیسه یا پاکت‌های دائمی استفاده می‌کنند بیشتر اتفاق می‌افتد.برای راهنمایی بیشتر در این خصوص از نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم کمک بگیرید و در صورت مشاهده پس زدن خاک در جاروبرقی برای تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم تماس بگیرید. و ما برای سلامت طولانی ترموتور جاروبرقی خود توصیه می‌کنیم حتما از پاکت‌های یکبارمصرف استفاده نمایید زیرا پاکت‌های دائمی بعد از مدتی خاصیت خود را از دست داده و باعث ورود گرد خاک به موتور و سپس پس زدن خاک به بیرون جاروبرقی می‌شوند.

داخل شدن آب در جاروبرقی و خرابی‌های آن

اگر آب به داخل جاروبرقی برود می‌تواند باعث آسیب به قسمت برد الکترونیکی و یا سوختن موتور جاروبرقی یا آسیب به شود.

این اتفاق معمولا ناخواسته یا نا آگاهانه ممکن است برای شما پیش آید.

زمانی که این اتفاق افتاد و آب داخل جاروبرقی شما رفته است باید بلافاصله دستگاه را خاموش کرده، تا بتوانید با این کار از آسیب‌های بیشتر به دستگاه جلوگیری کنید زیرا در صورت استفاده از جاروبرقی بعد از ورود آب به داخل آن هزینه تعمیر جاروبرقی شما بیشتر خواهد شد. برای راهنمایی در حل این مشکل می‌توانید از نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم کمک گرفته و برای تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم تماس بگیرید.

جاروبرقی چه زمانی به تعمیر نیاز دارد؟

هنگامی که مشکلاتی مانند ایجاد صدای زیاد و بلند، کم شدن مکش، بیرون زدگی خاک، خاموش شدن، احساس بوی سوختگی، باز و جمع نشدن سیم، ورود آب به جاروبرقی و موارد دیگر روبرو می‌شوید باید برای تعمیر جاروبرقی در قم اقدام کنید. در این صورت باید با مرکز تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم تماس بگیرید.

بروز خرابی‌های گفته شده می‌تواند از دلایلی همچون استفاده نادرست، نوسانات برق، ورود ضربه شدید به جاروبرقی پدیدار شوند. که از مهم‌ترین و پرتکرار‌ترین مشکلات جاروبرقی‌ها می‌باشند که بارها بوجود آمده‌اند برای آگاهی از نحوه رفع مشکل و خرابی جاروبرقی می توانید از نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم کمک بگیرید.

کلام پایانی

متوسط عمر مفید جاروبرقی‌ها بین ۸ تا ۱۲ سال می‌باشد و پس از گذشت این زمان ممکن است با مشکل مواجه شوند. همچنین برخی از قطعات سازنده جاروبرقی‌ها بر اثر اتمام عمر ممکن است از کار بیفتتد در این صورت می‌توانید برای رفع مشکل جاروبرقی خود با نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم تماس بگیرید.

ضمانت و گارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر جاروبرقی گاسونیک از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی جاروبرقی گاسونیک در قم

تعمیر جاروبرقی گاسونیک در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *