مراحل ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ال جی در قم

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در قم | تعمیر، نصب و سرویس

برند ال جی ( LG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه جاروبرقی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر جاروبرقی ال جی در قم (LG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر جاروبرقی ال جی در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر جاروبرقی ال جی در قم :

 1. روشن نشدن جاروبرقی
 2. کم شدن مکش
 3. سر و صدای بیش از حد
 4. خراب شدن سیم جمع کن
 5. دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی
 6.  تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی
 7. خرابی کلیدها
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در قم

نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم

جاروبرقی یکی از اصلی‌ترین تجهیزات و وسایل برقی هر خانه‌ای است که خرابی آن می‌تواند مشکلات زیادی برای خانه به وجود آورد. حتما برای شما هم پیش آمده است که جاروبرقی را به برق وصل کرده‌اید و دکمه را فشرده‌اید، اما جاروبرقی روشن نشده است. هر چند به نظر می‌آید مشکل از موتور است، اما در بسیاری از موارد دلایل دیگری جز خرابی موتور نیز وجود دارد که لازم است توسط خود شما و یا تکنسین مجرب نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم بررسی شود.

دلایل روشن نشدن جاروبرقی طبق نظر نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم

در ادامه این مطلب به بررسی چند مورد از مهم‌ترین دلایل و عوامل روشن نشدن جاروبرقی ال جی از نظر نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم خواهیم پرداخت.

 • مشکل پریز برق
 • گرم شدن بیش از حد جاروبرقی
 • قطعی در سیم رابط جاروبرقی
 • مشکل در سیم جمع کن

برای بررسی هر کدام از مشکلات و تعمیر جاروبرقی در قم در ادامه با ما همراه باشید.

تعمیر جاروبرقی ال جی در قم

روشن نشدن جاروبرقی به دلیل وجود مشکل در پریز برق

اگر همیشه برای جارو زدن منزل از یک پریز خاص استفاده می‌کنید، امکان دارد دلیل روشن نشدن جارو خیلی ساده باشد: خرابی پریز برق! پس ابتدا جاروبرقی را به پریز دیگری که از سلامت آن مطمئن هستید وصل کنید و امتحان کنید که آیا جاروبرقی روشن می‌شود یا خیر؟ چنان چه مشکلی در پریز برق وجود داشت می‌توانید با واحد تعمیر جاروبرقی ال جی در قم تماس حاصل نمایید.

روشن نشدن جاروبرقی به دلیل گرم شدن بیش از حد موتور

امروزه در درون جاروبرقی‌ها از ترموستات جهت محافظت از موتور استفاده می‌شود. ترموستات یک سنسور دما است و از گرم شدن بیش از حد موتور دستگاه جلوگیری می‌کند. چنان چه موتور داغ شود، سنسور و یا ترموستات عمل نموده و موتور فورا خاموش می‌شود. در این حالت جاروبرقی تا سرد شدن کامل روشن نخواهد شد. اگر پس از سرد شدن نیز دستگاه شما روشن نشد، فورا با تکنسین مجرب واحد تعمیر جاروبرقی ال جی در قم تماس گرفته و یا جهت دریافت خدمات بیشتر به نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم مراجعه نمایید.

روشن نشدن جارو برقی به دلیل قطعی در سیم رابط جاروبرقی

گاهی اوقات روشن نشدن جارو برقی به دلیل معیوب شدن سیم رابط برق است. حال امکان دارد این مشکل مربوط به قطعی سیم از قسمت دو شاخه باشد و یا نهایتا در محل اتصال سیم به سیم جمع کن ایرادی وجود دارد.

برای بررسی این موضوع با استفاده از یک ولت متر برق رسانی جاروبرقی را بررسی نموده و در صورت نیاز این کار را به نمایندگی جاروبرقی ال جی بسپارید. برای بررسی، ابتدا درب جاروبرقی را باز نموده و سیم را به دو شاخه متصل نمایید. راه دیگر این است که تکنسین مجرب واحد تعمیر جاروبرقی ال جی در قم بدون اتصال سیم به پریز برق و تنها با متصل نمودن سیم‌های رابط توسط اهم متر بررسی کند که آیا سیم رابط سالم است یا خیر. چنان چه مشکل از سیم رابط باشد باید توسط نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم تعویض گردد.

نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم

روشن نشدن جاروبرقی به دلیل ایراد در سیم جمع کن

گاهی اوقات ایراد از سیم جمع کن جاروبرقی است. بدین معنی که با این که برق وارد سم جمع کن می‌شود ولی شاخک‌های سیم جمع کن که به حلقه‌های گردان قرقره وصل شده‌اند و یکی فاز و دیگری نول هستند، ممکن است ایراد و قطعی داشته باشند. برای رفع مشکل باید از تکنسین واحد تعمیر جاروبرقی ال جی در قم کمک بگیرید. همچنین می‌توانید سر سیم را کمی خم کرده و قرقره را روی آن قرار دهید، به شکلی که سیم به واسطه فشار قرقره به سمت پایین حرکت کرده و برق متصل شود. در صورت عدم موفقیت، در اولین فرصت به نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم مراجعه نمایید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل جاروبرقی در نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم

در این مقاله به بررسی ایرادات مربوط به روشن نشدن جارو برقی و ارائه راهکارها پرداختیم. در صورت جزئی بودن مشکل با استفاده از این مطلب خواهید توانست آن را رفع نمایید. در این راه اگر سوالی داشتید می‌توانید با نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم تماس حاصل نمایید.

ضمانت و گارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی جاروبرقی ال جی در قم

تعمیر جاروبرقی ال جی در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *