تعمیرات لباسشویی بکو در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بکو در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی بکو ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی بکو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی لباسشویی بکو در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی بکو در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بکو در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی بکو و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی بکو
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی بکو
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی بکو
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی بکو
تعمیر لباسشویی بکو در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی بکو در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی بکو در قم

یکی از پرکاربرد ترین وسایل منزل که اهمیت بسزایی را در انجام سریع تر کارهای روزمره دارد، لباسشویی است. لباسشویی بکو، یکی از پرفروش ترین انواع ماشین لباسشویی در کشور محسوب می‏گردد؛ اما لباسشویی‏ های بکو دارای معایب جزئی هستند و این امر سبب شده تا افراد برای تعمیر لباسشویی در قم بیشتر به نمایندگی لباسشویی بکو در قم مراجعه کنند. البته فراموش نکنید که اگر برای تعمیر لباسشویی بکو در قم به نمایندگی‏ های معتبر مراجعه کنید، می‏توانید ماشین لباسشویی خود را همانند روز اول دریافت کنید و از آن به بهترین شکل استفاده نمایید.

علت نشت آب از قسمت پشت لباسشویی

یکی از مشکلات فراوان لباسشویی‏ های بکو، آبندی نشدن سوپاپ ورودی و نشت آب از قسمت پشت آن‏ها است. در بسیاری از مواقع ممکن است مشاهده کنید که در زیر لباسشویی مقداری آب جمع شده است؛ در چنین مواقعی باید سریعا برق ماشین لباسشویی را قطع کنید و آن را به نمایندگی لباسشویی بکو در قم منتقل کنید تا متخصصان در اسرع وقت مشکل را برطرف سازند. جالب است بدانید که در چنین شرایطی متخصصان سوپاپ های الکتریکی بسیار قوی را بر روی لباسشویی‏ های بکو نصب می کنند تا بتوانند از مشکل نشتی به طور همیشگی جلوگیری نمایند.

چرا لباسشویی بکو اتوماتیک در مرحله آبکشی لباس‏ها عملکرد ضعیفی دارد؟

خوب آب کشیده نشدن لباس‏ها، یکی از مشکلاتی است که کاربران لباسشویی بکو با آن مواجه هستند. لباسشویی ‏های بکو دارای یک کامپیوتر فرمان دهنده هوشمند هستند که از پیش توسط متخصصان برنامه نویسی شده است. در برخی از مواقع، ممکن است در هنگام برنامه نویسی کامپیوتر ماشین لباسشویی بکو خطایی به وجود آید که سبب کاهش زمان آبکشی شود. در چنین مواقعی، پیشنهاد می شود که سریعا برای تعمیر لباسشویی بکو در قم اقدام کنید و آن را به نزدیک ترین نمایندگی منتقل نمایید.

علت لرزش لباسشویی در مرحله خشک کردن لباس‏ها و رفع عیب آن در نمایندگی لباسشویی بکو در قم

به علت بالا بودن دور موتور لباسشویی بکو در مرحله خشک کردن، ممکن است ماشین لباسشویی کمی لرزش داشته باشد؛ البته لرزش کم در چنین مواقعی عادی است. اما اگر مشاهده کردید که لرزش ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز است برای تعمیر لباسشویی بکو در قم، آن را به نزدیک ترین نمایندگی منتقل نمایید. ناگفته نماند که اگر این مشکل را نادیده بگیرید، ممکن است در اثر لرزش زیاد تمامی پیچ‏ های اجزای ماشین لباسشویی شل شوند و در نتیجه اجزای آن از بین بروند.

علت روشن نشدن لباسشویی و برطرف کردن مشکل آن در نمایندگی لباسشویی بکو در قم

در برخی از مواقع، ممکن است با فشردن کلید پاور ماشین لباسشویی نتیجه ای حاصل نشود و دستگاه روشن نگردد. در این مواقع، ابتدا باید از متصل بودن ماشین لباسشویی به برق اطمینان حاصل کنید. اگر ماشین لباسشویی به برق متصل است ولی روشن نمی‏شود، به احتمال زیاد مشکل از قطعات و اجزای برقی درون آن همچون فیوز می‏باشد. در چنین مواقعی پیشنهاد می‏شود به هیچ عنوان درب قسمت عقب ماشین لباسشویی بکو را باز نکنید چرا که اجزای آن بسیار پیچیده می‏باشد و ممکن است شما نتوانید به تنهایی مشکل را برطرف کنید؛ به همین دلیل پیشنهاد می‏شود در زمان روشن نشدن این دستگاه، آن را سریعا به یک نمایندگی معتبر ببرید تا متخصصان تعمیر لباسشویی بکو در قم در اسرع وقت برای تعمیرات آن اقدامات لازم و ضروری را انجام دهند.

 وقتی ماشین لباسشویی بکو، سر و صدای زیادی ایجاد می­کند.

یک دیگر از علت های مراجعه دارندگان ماشین لباسشویی بکو به نمایندگی لباسشویی بکو در قم این است که وسیله برقی آنها سرو صدای زیادی تولید می­کند. در بیشتر مواقع، این صدای آزار دهنده ناشی از قرار گرفتن دستگاه بر روی سطح نا صاف است. عدم تراز بودن ماشین لباسشویی، مشکلی است که به تنهایی می­توانید در منزل آن را برطرف کنید و نیازی به مراجعه به نمایندگی لباسشویی بکو در قم نخواهید داشت.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در قم

تعمیر لباسشویی بکو در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION