مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی کندی در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کندی در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند کندی ( CANDY) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی کندی در قم  (CANDY)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های کندی در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی کندی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کندی در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی کندی در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی کندی در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی کندی در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در قم

نمایندگی ظرفشویی کندی در قم

در این مطلب به بررسی ارور‌ها و خطاهایی که ممکن است در ماشین‌های ظرفشویی کندی ایجاد شود، پرداخته‌ایم. این محصول ایده آل برای خانواده‌های پر جمعیت به حساب می‌آید و شما را از استفاده چند باره از دستگاه بی‌نیاز می‌کند. برنامه شستشـوی سـریع ماشین ظرفشویی این امکان را فراهم می‌سـازد تا ظروفی را که بصورت روزانـه مـورد اسـتفاده قـرار می‌گیرنـد، در زمـان کوتـاه یـک سـاعت شستشـو دهیـد.شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر از انواع مدل‌های این برند ظرفشویی و برنامه‌های آن از طریق نمایندگی ظرفشویی کندی در قم آگاه شوید و برای تعمیر ظرفشویی در قم با ما تماس بگیرید.

علت تخلیه نشدن آب در ظرفشویی کندی

هنگامی که ارور E4 بر روی صفحه نمایش ظرفشویی کندی ظاهر می‌شود و صدای زنگ هشدار می‌آید یعنی اینکه آب ظرفشویی شما تخلیه نشده است. شما باید برای رفع مشکل ابتدا نشتی آب را بررسی کنید که آیا لوله خالی است یا شاید سیفون یا فیلتر‌ها مسدود شده باشند.در اینصورت لوله یا فیلتر‌ها را آزاد کنید و در غیر اینصورت و حل نشدن مشکل باید برای تعمیر ظرفشویی کندی در قم با ما تماس بگیرید و یا از نمایندگی ظرفشویی کندی در قم راهنمایی کمک خواسته تا شما را در این امر یاری کنند.

عدم آبگیری ظرفشویی کندی و رفع مشکل توسط نمایندگی ظرفشویی کندی در قم

هنگامی که ارور E1 بر روی صفحه نمایش ظرفشویی کندی ظاهر می‌شود یعنی اینکه زمان پرشدن آب تمام شده است و ماشین ظرفشویی کندی در یک زمان مناسب با آب پر نشده است. برای حل این مشکل شما می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی کندی در قم تماس گرفته و یا خود ابتدا موارد زیر را بررسی کنید در صورت عدم رفع مشکل برای تعمیر ظرفشویی کندی در قم با ما تماس بگیرید.

برای رفع ارور ابتدا

 • تغذیه آب را بررسی کنید.
 • دریچه ورودی آب را بررسی کنید.
 • سیم کشی را به شیر ورودی آب بررسی کنید.
 • اتصالات به شیر ورودی را بررسی کنید.

حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی کندی و رفع این مشکل توسط نمایندگی ظرفشویی کندی در قم

ماشین‌های ظرفشویی با استفاده از آب داغ، پودر شوینده و برد الکترونیکی فرایند شستشوی ظروف رو انجام می‌دهند حال اگر قرص ماشین ظرفشویی حل نشود چه اتفاقی افتاده و مشکل از کجاست؟

در وهله اول ممکن است مشکل در خرابی دریچه ورودی یا در واقع دریچه ورودی آب را وارد ماشین ظرفشویی شما می‌کند، اگه شیر فعلی شما از کار بیفتد آب از طریق فعالیت موتور جریان پیدا نکرده و در نتیجه قرص ماشین ظرفشویی هم حل نمی‌شود. به هیمن جهت شما باید جهت تعمیر دریچه ورودی آب رو چک کنیدکه باز باشد و مسدود نشده باشد و یا نیاز باشد شیر را تعویض کنید همچنین می‌توانید جهت رفع مشکل با تعمیر ظرفشویی کندی در قم تماس بگیرید.مورد بعدی که ممکن است سبب حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی شود مسدود بودن در دیسپنسراست که خود می‌تواند به علت پربودن بیش از حد ماشین ظرفشویی باشد. این عامل یعنی پرکردن بیش از حد ماشین با ظروف سبب کم شدن عمر دستگاه شما نیز می‌شود پس باید دستگاه به اندازه پر شود و ظروف بلند و دسته داردر نزدیکی در ماشین ظرفشویی قرار ندهید در صورت حل نشدن مشکل خود می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی کندی در قم تماس بگیرید.

کلام پایانی

در بالا به بررسی چند مورد از ارور‌های مهم ماشین ظرفشویی کندی پرداختیم که بتوانید با مشکلات پیش آمده و برطرف کردن آنها آشنا شوید و در منزل به تعمیر دستگاه خود بپردازید اما در صورت بروز مشکل جدی‌تر شما نیاز به متخصص ماهر و تعمیر اساسی خواهید داشت که در این صورت می‌توانید با خیال راحت تعمیر ظرفشویی کندی در قم خود را به نمایندگی ظرفشویی کندی در قم بسپارید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی کندی در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی کندی در قم

تعمیر ظرفشویی کندی در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *