مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی شارپ در قم

مرکز تعمیر ظرفشویی شارپ در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند شارپ ( SHARP ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی شارپ در قم  (SHARP )، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های شارپ در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی شارپ برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی شارپ در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی شارپ در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی شارپ در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی شارپ در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی شارپ در قم

نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم

در این مقاله به معرفی ماشین ظرفشویی شارپ که محصولی بسیار کاربردی با کیفیت بوده و مشکلات رایج و عیب یابی آن می‌پرداریم. این ماشین ظرفشویی دارای رتبه انرژی ++A با تکنولوژی ساخت ژاپن است، است که نشان دهنده کیفیت شستشو و همچنین مصرف کم آب و برق آن می‌باشد. این دستگاه شامل ویژگی‌هایی چون: برنامه‌های شستشوی مختلف، کاهش زمان انرژی و مواد شوینده، ضدعفونی‌کننده ظروف، سیستم آنتی باکتریال و… می‌باشد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از این برند ظرفشویی با نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم و همچنین برای تعمیر ظرفشویی در قم با ما تماس بگیرید.

 

چرا چراغ Wash/Dry و End درماشین ظرفشویی شارپ چشمک می‌زند؟

 هنگامی که چراغ چراغ Wash/Dry به صورت چشمک زن می‌شود یعنی اینکه هشدار سر ریز آب فعال شده باشد. در واقع هرگاه سطح آب درون دستگاه به دلایلی مثل نوسانات زیاد فشار آب در طول چرخه یا خرابی شیر برقی و یکسره باز بودن آن بیش از حد بالا برود، سرریز تشخیص داده می‌شود.و یا اینکه ممکن است کنترلر فشار و عدم تشخیص درست سطح آب درون مخزن خراب شده باشد. شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر از ارور و تعمیر ظرفشویی شارپ در قم از نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم راهنمایی بخواهید.

برای رفع این مشکل در ابتدا باید:

 • شیر برقی آب را چک کنید و ببینید خرابی آن منجر به آبگیری یکسره نشده باشد.
 • سعی کنید در ساعت‌هایی که فشار آب نوسان کمتری دارد فرایند شستشو را انجام دهید.
 • همچنین باید مطمئن شوید راه خروج آب از محفظه شستشو کاملاً باز است و هیچ مانعی در مجموعه تخلیه آب شامل فیلتر خروجی، شلنگ و پمپ تخلیه وجود ندارد

اگر موفق نشدید مشکل را خودتان برطرف کنید، شیر آب را ببندید و در اسرع وقت جهت تعمیر ظرفشویی شارپ در قم و نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم با ما تماس بگیرید.

خرابی المنت هیتر یا سنسور در ماشین ظرفشویی شارپ و رفع آن توسط نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم

هنگام خرابی هیتر در ماشین ظرفشویی شارپ کد خطای F8 برای شما نمایش داده می‌شود در واقع این خطا مربوط به بررسی دمای آب ورودی به دستگاه است. کار هیتر حافظت در برابر جوشیدن آب است هنگامی که درجه حرارت سنسور دمای NTC به دلایلی مانند خرابی سنسور یا بسته شدن رله هیتر،(90 درجه سانتیگراد) فراتر رود، این خطا نمایش داده خواهد شد.برای آشنایی بیشتر با انواع خطاهای نمایش داده شده می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم بگیرید.

برای رفع آن ابتدا باید ابتدا به سراغ سنسور دمای دستگاه و مهار دسته سیم‌های روی آن بروید تمام سیم کشی‌های بین سنسور و برد بررسی کنید که سالم باشند و اتصال کوتاه یا مدار باز نشده باشند اگر می‌بینید مشکل در محل سنسور دماست، آن را تعویض کنید؛ اما اگر سنسور سالم باشد، باید به سراغ رله هیتر بروید و اتصالات این بخش را خوب چک کنید. اکر مشکل برطرف نشد می‌توانید برای تعویض و تعمیر ظرفشویی شارپ در قم با ما تماس بگیرید.

اگر درب ماشین ظرفشویی قفل نشود چه کاری باید کرد؟

در مواقعی که درب ماشین ظرفشویی قفل نمی‌شود باید موارد زیر را بررسی کنید و اگر نتوانستید مشکل را بر طرف کنید می‌توانید برای نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم با ما تماس بگیرید.

ابتدا مجدد درب را باز و بسته کنید اگر همچنان درست نشد قفل درب و سوییچ قفل درب را چک کنید در صورت سالم نبودن باید آن را تعویض کنید. شما می‌توانید برای تعویض تمامی قطعات و تعمیر ظرفشویی شارپ در قم از ما کمک بگیرید.

کلام آخر

همانطور که در بالا گفته شد با برخی ارور ظرفشویی شارپ آشنا شدید تا بتوانید هنگام بروز مشکل به بررسی و عیب یابی بپردازید و درصورتی که نمی‌توانید خود از عهده آن برایید و در شرایطی که ظرفشویی شما نیاز به تعمیر دارد از نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم کمک بگیرید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی شارپ در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی شارپ در قم

تعمیر ظرفشویی شارپ در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *