تعمیرات لباسشویی زیمنس در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی زیمنس در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی زیمنس ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی زیمنس در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی زیمنس در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی زیمنس و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی زیمنس
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی زیمنس
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی زیمنس
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی زیمنس
نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم

ماشین لباسشویی زیمنس یکی از پرفروش ترین و برترین انواع ماشین‏ لباسشویی در کشور محسوب می‏گردد. این ماشین لباسشویی بسیار مرغوب و باکیفیت در سال 2014 از کشور آلمان وارد بازار لوازم خانگی گشت. کیفیت این لباسشویی بسیار بالا است و از طول عمر بالایی برخوردار می‏باشد. اما در برخی از مواقع، کاربران از ماشین لباسشویی زیمنس به شیوه ای نادرستی استفاده می‏کنند که این امر سبب از بین رفتن آن خواهد شد. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ خوشبختانه امروزه متخصصان نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم قادر هستند این ماشین لباسشویی را همانند روز اول تعمیر نمایند و به کاربران تحویل دهند. فراموش نکنید که تعمیر لباسشویی زیمنس در قم، به بهترین شکل ممکن توسط نمایندگی‏ها انجام می‏شود.

علت لرزش بالای خشک کن و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم

یکی از مهم ترین مشکلاتی که برای لباسشویی زیمنس در اثر استفاده نادرست به وجود می آید، لرزش خشک کن است. همانطور که می‏دانید، هر ماشین لباسشویی دارای محدودیت وزنی می‏باشد که اگر بیش از آن لباس داخل دیگ شستشو قرار دهید، ممکن است لباسشویی دچار آسیب شود. در برخی از مواقع کاربران بیش از حد مجاز لباس درون دیگ شستشو قرار می‏دهند. وزن لباس‏ها پس از خیس شدن چند برابر می‏شود و فشار زیادی به موتور خشک کن و شفت آن وارد می‏گردد. به همین دلیل، اگر این کار را چندین مرتبه انجام دهید، ممکن است شفت خشک کن دچار تاب افتادگی و بلبرینگ ‏ها دچار خرابی شوند. این امر سبب می‏شود تا خلاصی زیاد بین شفت و بلبرینگ سبب لرزش بالای خشک کن گردد. در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی زیمنس در قم اقدام نمایید چرا که اگر به این مشکل اهمیت ندهید، ممکن است موتور دچار آسیب جدی شود.

دلیل مصرف برق بالای لباسشویی و رفع آن در نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم

ماشین لباسشویی زیمنس، دارای برچسب انرژی آ سه مثبت است. اما در برخی از مواقع، کاربران متوجه می‏شوند که مصرف برق این لباسشویی بسیار بالا است. البته فراموش نکنید که مصرف بالای برق ماشین لباسشویی زیمنس امری غیر عادی است و می‏توان دلیل را وجود اشکال در سیستم الکتریکی دانست. در برخی از مواقع، موتور و گیربکس این ماشین لباسشویی در اثر اصابت آب، دچار زنگ زدگی می‏شوند و عملکرد روانی ندارند. در چنین مواقعی، مصرف برق افزایش می‏یابد و دما موتور بالا تر می‏رود. به همین دلیل، در این شرایط می‏بایست فقط و فقط به نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم مراجعه نمایید تا متخصصان بلبرینگ ‏های موتور را تعویض کنند و از روانکارها برای عملکرد بهتر اجزا استفاده نمایند.

کاهش زمان شستشو در نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم

در برخی از مواقع، ممکن است زمان شستشو ماشین لباسشویی زیمنس در حالت عادی، بیش از 45 دقیقه باشد. زیاد بودن زمان شستشو می‏تواند تاثیر بسزایی در افزایش مصرف آب و برق داشته باشد. البته فراموش نکنید که علت اصلی این مشکل، خطا داشتن سیستم فرمان دهنده اتوماتیک ماشین لباسشویی می‏باشد. در چنین مواقعی، پیشنهاد می‏شود برای تعمیر لباسشویی زیمنس در قم اقدام نمایید تا متخصصان به وسیله سیستم‏ های پیشرفته، کامپیوتر ماشین لباسشویی را از ابتدا برنامه نویسی کنند.

علت خراب شدن موتور لباسشویی زیمنس

موتور از مهم ترین اجزای ماشین لباسشویی محسوب می‏گردد و وظیفه بسیار سنگینی را بر عهده دارد. در برخی از مواقع، موتور ماشین لباسشویی زیمنس دچار مشکل می‏شود و دیگر نمی‏تواند عملکرد خوبی داشته باشد. این مشکل زمانی به وجود می آید که لرزش بالای خشک کن جدی گرفته نشده و لباس بیش از اندازه در دیگ شستشو قرار داده شده است. در این مواقع، باید برای تعمیر لباسشویی زیمنس در قم اقدام نمایید تا متخصصان به وسیله قطعات یدکی جدید و با کیفیت، موتور را تعمیر کنند. فراموش نکنید که تعمیر لباسشویی در قم در نمایندگی لباسشویی زیمنس در قم توسط متخصصان به بهترین شکل ممکن انجام می‏شود.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در قم

تعمیر لباسشویی زیمنس در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION