تعمیر لباسشویی زانوسی در قم

دلایل انتخاب قم سرویس جهت تعمیر لباسشویی زانوسی در قم

6-ماه-گارانتی

6 ماه گارانتی

6 ماه گارانتی خدمات ارائه شده در قم سرویس

قطعات-اورجینال

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیرات

اعزام-فوری-تکنسین

اعزام فوری تکنسین

اعزام فوری تکنسین در منزل پس از هماهنگی

پشتیبانی-24-ساعته

پشتیبانی 24/7

اپراتور های تمام وقت برای پاسخگویی به شما

مراحل ثبت درخواست در قم سرویس

تماس-با-ما

تماس با ما

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-و-اعلام-هزینه

هماهنگی و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چرا جریان آب به طور کامل از دیگ لباسشویی زانوسی تخلیه نمی‌شود؟

مشکل تخلیه نشدن آب‌های داخل دیگ لباسشویی می‌تواند به هرگونه گرفتگی در شلنگ تخلیه دستگاه مرتبط باشد. گاهی نیز به دنبال کثیفی زیاد فیلتر تخلیه شاهد چنین مشکلی در لباسشویی خود خواهید بود. در برخی موارد ایرادی در کارکرد پمپ تخلیه دستگاه اتفاق می‌افتد و حتی احتمال سوختن این قطعه وجود دارد. در نهایت نیز نیاز به بررسی دقیق برد الکترونیکی لباسشویی خواهد بود.

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی در قم 10
تعمیر لباسشویی آبسال در قم

چرا آبگیری در ماشین لباسشویی زانوسی کامل انجام نمی‌شود؟

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می‌تواند به خاطر بسته بودن شیر ورودی آب یا گرفتگی در شلنگ ورودی لباسشویی اتفاق بیفتد. عامل دیگر عدم آبگیری ماشین لباسشویی خراب شدن شیر برقی دستگاه می‌باشد. همچنین گاهی اوقات به دنبال بروز ایراد در سنسور تشخیص سطح آب عمل آبگیری کامل انجام نخواهد شد. در نهایت نیز باید به بررسی ایرادهای مربوط به برد الکترونیکی پرداخت.

چرا بدنه ماشین لباسشویی زانوسی برق دارد؟

برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دلایل متفاوتی دارد که یکی از آنها اتصالی در سیستم برق کشی دستگاه می‌باشد. همچنین ممکن است به دنبال سوختن موتور و اتصال بدنه در این قطعه شاهد برداشتن بدنه لباسشویی خود باشید. از دیگر مواردی که باید به بررسی آن بپردازید نشتی برق از قطعاتی مانند خازن پارازیت گیر می‌باشد و همچنین احتمال خرابی سیم‌کشی‌های داخلی وجود دارد.

تعمیرات لوازم خانگی در قم سرویس
تعمیر لباسشویی آبسال در قم

چرا ماشین لباسشویی زانوسی در زمان کار صدا و لرزش دارد؟

صدا و لرزش غیر عادی در ماشین لباسشویی شما می‌تواند به تراز نبودن پایه‌های لباسشویی مرتبط باشد. همچنین ممکن است به دنبال خرابی در کمک فنرهای لباسشویی چنین وضعیتی را در دستگاه خود مشاهده می‌کنید. از دیگر بخش‌هایی که باید به بررسی آن پرداخته شود وزنه بتنی روی دیگ لباسشویی می‌باشد و همچنین احتمال آسیب دیدن شفت و سه نظام را نیز باید در نظر داشته باشید. 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی زانوسی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی زانوسی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم

یکی از مهم ترین اجزای هر خانه، ماشین لباسشویی می‏باشد. ماشین لباسشویی در انواع مختلف با برندهای متنوعی در بازار وجود دارند. یکی از انواع ماشین لباسشویی‏ های با کیفیت و مرغوب، ماشین لباسشویی زانوسی است. ماشین لباسشویی زانوسی دارای طراحی منحصر به فردی است ولی برخی از معایب آن سبب شده تا کاربران از خرید آن اجتناب کنند. اما فراموش نکنید که تمامی مشکلات این ماشین لباسشویی، در نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم قابل حل شدن است. فراموش نکنید که تعمیر لباسشویی زانوسی در قم، توسط نمایندگی‏ های برتر به بهترین شکل ممکن انجام می­شود.

علت متوقف شدن ناگهانی لباسشویی و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم

یکی از مشکلاتی که سبب نگرانی و ترس کاربران می‏شود، توقف ناگهانی ماشین لباسشویی زانوسی و خاموش شدن آن در هنگام شستشو لباس است. این مشکل زمانی به وجود می‏آید که آب به یکی از قطعات الکتریکی برخورد نموده یا دیگ شستشو لباس بیش از حد سنگین شده و سبب سوختن فیوز گشته است. در چنین مواقعی، پیشنهاد می‏شود هیچ اقدامی انجام دهید چرا که اجزای این لباسشویی بسیار پیچیده هستند. در این شرایط پیشنهاد می‏شود برای تعمیر لباسشویی در قم، به نمایندگی‏ های مجاز و معتبر مراجعه نمایید.

علت افزایش یافتن زمان شستشو ماشین لباسشویی زانوسی

افزایش یافتن زمان شستشو به صورت ناگهانی، یکی دیگر از مشکلاتی است که برای لباسشویی زانوسی به وجود می‏آید. در برخی از مواقع، ممکن است به دلیل قطع و وصل شدن متعدد اتصال برق خطاهایی بر روی حافظه سیستم اتوماتیک به وجود آیند. در چنین مواقعی، می‏بایست به نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم مراجعه نمایید تا متخصصان به وسیله سیستم ‏های مجهز و پیشرفته خطاهای موجود بر روی حافظه سیستم اتوماتیک را برطرف سازند.

دلیل باز نشدن قفل درب و رفع آن در نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم

یکی از مشکلاتی که برای اکثر کاربران ماشین لباسشویی زانوسی به وجود می‏آید، قفل شدن درب ماشین لباسشویی و باز نشدن آن می‏باشد. در برخی از مواقع، ممکن است خطایی بر روی سیستم اتوماتیک به وجود آید که سبب قفل شدن درب لباسشویی شود. در این مواقع، ابتدا ماشین لباسشویی را یک بار از برق بکشید و مجدد به برق وصل کنید. اگر با این ترفند مشکل حل نشد، باید برای تعمیر لباسشویی زانوسی در قم اقدام نمایید و ماشین لباسشویی را به نمایندگی‏ های معتبر و مجاز منتقل نمایید.

دلیل افزایش صدای ماشین لباسشویی زانوسی

یکی از مهم ترین دلایل زیاد شدن صدای ماشین لباسشویی زانوسی در هنگام شستشو لباس، شل شدن پیچ و مهره‏ های درون ماشین لباسشویی و از بین رفتن لاستیک‏ های ضربه گیر می‏باشد. برخلاف دیگر ماشین لباسشویی ‏ها که منشا تولید صدای اضافه آن‏ها بلبرینگ ‏های موتور است، منشاء تولید صدای ماشین لباسشویی زانوسی از بین رفتن لاستیک ‏های ضربه گیر و شل شدن پیچ و مهره ‏ها می‏باشد. در چنین مواقعی، پیشنهاد می‏شود هیچ اقدامی انجام ندهید و برای تعمیر لباسشویی زانوسی در قم اقدام نمایید. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی در نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم به بهترین شکل ممکن و با بهترین قطعات یدکی انجام می شود.

رفع ارور ماشین لباسشویی زانوسی به چه صورت است؟

در برخی از مواقع، نشان دادن کلمه ارور توسط صفحه نمایش برای کاربران ماشین لباسشویی زانوسی کمی نگران کننده می‏شود. یکی از مهم ترین عواملی که سبب نشان دادن ارور توسط صفحه نمایش ماشین لباسشویی زانوسی می‏گردد، خراب شدن شیر الکتریکی می‏باشد. اگر شیر الکتریکی که در قسمت پشت ماشین لباسشویی قرار دارد، عملکرد خوبی نداشته باشد آب به خوبی درون دیگ شستشو لباس نمی‏رود و در نتیجه عملکرد ماشین لباسشویی متوقف و کلمه ارور بر روی صفحه نمایش نشان داده می‏شود. در چنین مواقعی باید برای تعمیر لباسشویی زانوسی در قم اقدام نمایید و کار را به متخصصان نمایندگی لباسشویی زانوسی در قم بسپارید تا آن‏ها به بهترین شکل ممکن مشکل را برطرف سازند.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی زانوسی در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.