تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی بلومبرگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی بلومبرگ و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی بلومبرگ
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی بلومبرگ
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی بلومبرگ
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم

بلومبرگ، یکی از برترین برند‏های لوازم خانگی در کشور و خاور میانه محسوب می‏گردد که متعلق به کشور آلمان است. ماشین لباسشویی بلومبرگ، یکی از پرفروش و با کیفیت ترین انواع ماشین لباسشویی در کشور محسوب می‏شود. اما متاسفانه برخی از مشکلات در این ماشین لباسشویی وجود دارند که سبب ناراحتی کاربران می‏شود. اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که افراد می‏توانند تمامی مشکلات این دستگاه را در نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم برطرف نمایند. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم به بهترین شکل ممکن توسط افراد متخصص انجام می‏شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از مشکلات ماشین لباسشویی بلومبرگ بیشتر آشنا شوید.

علت لرزش زیاد خشک کن و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم

یکی از متعدد ترین مشکلات ماشین لباسشویی بلومبرگ که با اکثر ماشین لباسشویی‏ های دیگر مشترک است، لرزش زیاد موتور خشک کن است. موتور خشک کن این لباسشویی قادر است با 1400 دور در دقیقه و زمان 7 الی 10 دقیقه لباس‏ ها را خشک کند. به دلیل دور موتور بسیار بالا، بلبرینگ و شفت موتور خشک کن همیشه در معرض فشار زیادی هستند. به همین دلیل، اگر مشاهده کردید که لرزش خشک کن ماشین لباسشویی بلومبرگ غیر عادی است، یعنی بلبرینگ یا شفت موتور آن دچار مشکل شده است. در چنین مواقعی برای آسیب ندیدن دیگر اجزا باید سریعا برای تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم اقدام نمایید و آن را به نزدیک ترین نمایدگی منتقل کنید.

دلیل خراب شدن موتور لباسشویی بلومبرگ

در برخی از مواقع، کاربران به دلیل استفاده نادرست از ماشین لباسشویی بلومبرگ دچار مشکل می‏شوند؛ قرار دادن بیش از حد مجاز درون ماشین لباسشویی و روشن کردن پی در پی آن بدون استراحت دادن، سبب از بین رفتن موتور می‏گردد. سیم پیچ‏ های موتور لباسشویی بلومبرگ نسبت به دیگر موتورها بسیار نازک تر است. به همین دلیل، می‏توان گفت که مقاومت موتور بلومبرگ در برابر حرارت بالا بسیار کم است. برای افزایش طول عمر موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ، می‏بایست لباس ‏های زیاد را در چند مرحله شستشو دهید و در میان هر مرحله، 30 الی 60 دقیقه فرصت خنک شدن و استراحت به موتور بدهید. البته اگر موتور ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده، نیازی نیست نگران باشید چرا که صفر تا صد تعمیر لباسشویی در قم در نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم قابل انجام است.

برطرف کردن صدای زیاد موتور در نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم

یکی از مسائلی که سبب ناراحتی و نگرانی کابران در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی بلومبرگ می‏شود، صدای زیاد موتور می‏باشد. در برخی از مواقع کاربران با شنیدن صدای غیر عادی از سمت موتور فکر می‏کنند که آن دچار آسیب جدی شده است و باید هزینه زیادی صرف تعمیر آن شود. اما درواقع، یکی از  متعدد ترین دلایل زیاد شدن صدای موتور لباسشویی بلومبرگ، خراب شدن بلبرینگ‏ ها می باشد. بلبرینگ‏های موتور این ماشین لباسشویی فشار زیادی را تحمل می‏کنند و اگر دچار آسیب شوند، صدای زیادی را تولید می‏کنند. در چنین مواقعی، باید سریعا برای تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم اقدام نمایید و مشکل را برطرف سازید.

علت ارور دادن ماشین لباسشویی بلومبرگ

ارور، به معنای خطا و مشکل در برخی از اجزای ماشین لباسشویی بلومبرگ می باشد. در برخی از مواقع، ممکن است در حین شستشو لباس صدای آلارم ارور به گوش شما برسد. این امر بدان معنا نیست که حتما ماشین لباسشویی شما دچار آسیب شده است. در چنین مواقعی، باید ابتدا اتصال آب شهر به ماشین لباسشویی و فشار آن را تست کنید. پس از آن، اگر مشکل برطرف نشد به نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم مراجعه کنید تا متخصصان سریعا برای تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم اقدام نمایند و مشکل را برطرف سازند. ناگفته نماند که تعمیر  در نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در قم به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم

تعمیر لباسشویی بلومبرگ در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION