تعمیرات لباسشویی ایکس ویژن در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایکس ویژن قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی ایکس ویژن ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی ایکس ویژن باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایکس ویژن در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایکس ویژن در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایکس ویژن جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی ایکس ویژن و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی ایکس ویژن
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی ایکس ویژن
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی ایکس ویژن
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی ایکس ویژن
نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی ایکس ویژن در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در قم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن، یکی از برترین و پر فروش ترین انواع ماشین لباسشویی در کشور محسوب می‏گردد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این ماشین لباسشویی برای اولین بار در سال 2014 وارد بازار کشور شد و تا به امروز توانسته در صحنه رقابت دیگر برندها، مقام بالایی را نصیب خود کند. اما متاسفانه برخی از مشکلات ماشین لباسشویی ایکس ویژن سبب ناراحتی کاربران گشته است. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با مشاهده کوچک ترین عیب، به نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در قم مراجعه کنید تا متخصصان به بهترین شکل ممکن ماشین لباسشویی ایکس ویژن شما را تعمیر نمایند. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم توسط نمایندگی معتبر، می‏توانید بسیار آسان و مقرون به صرفه باشد.

علت خراب شدن درب لباسشویی ایکس ویژن

در برخی از مدل‏های لباسشویی ایکس ویژن، درب دیگ شستشوآن‏ها در زمان بارگیری دچار مشکل شده است و در زمان شستشو نمی‏تواند داخل محفظه را آب بندی کند. این امر سبب می‏شود تا آب درون دیگ ماشین لباسشویی بیرون بریزد و سبب آسیب دیدن دیگر اجزای ماشین لباسشویی گردد. در چنین مواقعی، باید به نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در قم مراجعه کنید تا متخصصان برای تعویض درب و لاستیک‏های آبگیر آن اقدامات لازم را انجام دهند. ناگفته نماند که اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است آب درون دیگ شستشو به اجزای برقی اصابت کند و در نتیجه هزینه تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم افزایش یابد.

لرزش بالای خشک کن و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در قم

یکی از متعدد ترین مشکلاتی که کاربران ماشین لباسشویی ایکس ویژن با آن مواجه می‏شوند، لرزش بالا در زمان روشن بودن موتور خشک کن است. یکی از مهم ترین دلایل لرزش خشک کن لباسشویی ایکس ویژن، تنظیم نبودن پایه‏های آن است. البته فراموش نکنید که تنظیم پایه‏ های آن کار هر کسی نیست و باید به دست متخصصان انجام شود. ناگفته نماند که اگر به لرزش زیاد ماشین لباسشویی در زمان روشن بودن موتور خشک کن اهمیت ندهید، ممکن است پیچ‏های موتور آن شل شوند و در نتیجه آسیب بیشتری به دیگر اجزا وارد شود. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود در چنین مواقعی در اولین فرصت برای تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم اقدام نمایید.

دلیل تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی ایکس ویژن

تمیز نشدن لباس پس از شستشو در ماشین لباسشویی ایکس ویژن، یکی از مشکلاتی است که سبب ناراحتی کاربران این دستگاه می‏شود. یکی از مهم ترین دلایل تمیز نشدن لباس درون ماشین لباسشویی، کیپ شدن کانال های شوینده است. در برخی از مواقع به دلیل استفاده از شوینده‏ های پودری، کانال‏های شوینده درون دیگ دچار رسوب زدگی می‏شوند و در نتیجه مواد شوینده به خوبی به لباس‏ها در زمان شستشو نمی‏رسد. در چنین مواقعی، باید کار را به دست متخصصان نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در قم بسپارید تا آن‏ها به کمک مواد شوینده مرغوب مشکل را برطرف سازند.

علت بو نامطبوع داخل دیگ شستشو و رفع آن در نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در قم

وجود بو نامطبوع درون دیگ شستشو لباس ماشین لباسشویی می‏تواند برای هر کاربری امری ناخوشایند باشد. یکی از مهم ترین دلایل بو نامطبوع درون لباسشویی، وجود رطوبت است. اگر رطوبت درون ماشین لباسشویی به طور کلی خشک نشود، باکتری‏ها به سرعت رشد می‏کنند و در نتیجه بو نامطبوعی درون دیگ شستشو لباس تجمع می‏کند. در چنین مواقعی باید بجای انجام دادن آزمایشات متفاوت برای از بین بردن بود، باید برای تعمیر لباسشویی در قم اقدام نمایید تا متخصصان به وسیله دستگاه ‏های پیشرفته روزنه ‏های هوا درون ماشین لباسشویی را باز کنند. ناگفته نماند که مراجعه برای تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم به نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن درقم می‏تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم

تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION