تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی الکترولوکس ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی الکترولوکس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی الکترولوکس و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی الکترولوکس
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی الکترولوکس
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی الکترولوکس
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی الکترولوکس
نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی الکترولوکس در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم

ماشین لباسشویی الکترولوکس، یکی از پرفروش ترین انواع ماشین لباسشویی در کشور محسوب می‏گردد و دارای طرفداران زیادی می‏باشد. این ماشین لباسشویی دارای طراحی منحصر به فرد و بسیار زیبایی است. اما برخی از مشکلات آن سبب ناراحتی کاربران، پس از خرید ماشین لباسشویی الکترولوکس گشته است. اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید با مراجعه به نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم، تمامی مشکلات ماشین لباسشویی خود را برطرف سازید و برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم به بهترین شکل ممکن و با کمترین هزینه اقدام نمایید.

علت صدای زیاد موتور لباسشویی الکترولوکس

زیاد بودن صدای موتور، یکی از مشکلاتی است که سبب نگرانی کاربران در هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی الکترولوکس می‏گردد. این مشکل زمانی به وجود می‏آید که آب با بلبرینگ‏های موتور برخورد نموده و سبب زنگ زدن آن‏ها شده است. ناگفته نماند که اگر صدای زیاد را نادید بگیرید، ممکن است موتور ماشین لباسشویی جام کند و دچار سوختگی سیم پیچ شود. به همین دلیل، در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم اقدام نمایید. فراموش نکنید که سپردن عملیات تعمیر لباسشویی در قم به دست تعمیرکاران بجز نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم درست نمی باشد.

دلیل روشن نشدن موتور و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم

یکی دیگر از مشکلاتی که سبب ترس کاربران ماشین لباسشویی الکترولوکس می‏گردد، روشن نشدن موتور است. در بسیاری از مواقع، ممکن است مشاهده کرده باشید که با فشردن کلید پاور ماشین لباسشویی، تمامی اجزای الکتریکی فعال می‏شوند ولی موتور حرکتی نمی‏کند. دلیل این مشکل، می‏تواند سوختن سیم پیچ موتور یا خازن استارتر و یا از بین رفتن برخی از اجزای الکتریکی باشد. در چنین مواقعی پیشنهاد می‏شود هیچ اقدامی انجام ندهید و برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم، به نمایندگی های معتبر سری بزنید.

آیا موتور لباسشویی الکترولوکس قابل تعمیر است؟

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، در برخی از مواقع به دلیل سوختن سیم پیچ و خازن، موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس روشن نمی‏شود. این مشکل زمانی به وجود می آید که کاربران در زمان شستشو لباس های زیادی را درون دیگ شستشو قرار می‏دهند. این امر سبب داغ کردن موتور و از بین رفتن سیم پیچ ‏ها می‏گردد. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ موتور ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای طراحی منحصر به فرد و قابل تعمیر است. شما می‏توانید برای تعمیر موتور لباسشویی به نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم اقدام نمایید تا متخصصان به بهترین شکل ممکن موتور را تعمیر کنند.

علت خشک نشدن لباس ها درون ماشین لباسشویی الکترولوکس

خشک نشدن کامل لباس ‏ها درون ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از مشکلاتی است که موجب ناراحتی کاربران می‏گردد. یکی از مهم ترین دلایل خشک نشدن لباس درون ماشین لباسشویی، تنظیم نبودن سیستم اتوماتیک است. در برخی از مواقع ممکن است بنا بر دلایلی، تنظیمات سیستم اتوماتیک دچار مشکل شود و نتواند به خوبی میزان دور موتور و زمان روشن بودن موتور خشک کن را تنظیم کند. در چنین مواقعی باید به نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم مراجعه کنید تا متخصصان در کمترین زمان به وسیله دستگاه ‏های پیشرفته و مدرن، مشکل را برطرف سازند.

دلیل ارور دادن و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم

در برخی از مواقع، ممکن است کلمه ارور را بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی الکترولوکس مشاهده نمایید. ارور دادن سیستم اتوماتیک ماشین لباسشویی دارای دلایل متعددی است که یکی از آن‏ها، وارد نشدن آب به درون ماشین لباسشویی می‏باشد. در برخی از مواقع، به دلیل عمل نکردن سوپاپ الکتریکی پشت ماشین لباسشویی، آب در زمان شستشو به خوبی وارد دیگ شستشو لباس نمی‏شود. به همین دلیل، در این مواقع سیستم اتوماتیک سریعا ارور می‏دهد و عملیات شستشو را متوقف می‏کند. در چنین مواقعی باید برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم اقدام نمایید و ماشین لباسشویی را به نمایندگی لباسشویی الکترولوکس در قم ببرید تا متخصصان با بهترین قطعات یدکی مشکل را برطرف سازند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم

تعمیر لباسشویی الکترولوکس در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION