تعمیرات لباسشویی آتلانت در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آتلانت در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آتلانت قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی آتلانت ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی آتلانت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آتلانت در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آتلانت در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی آتلانت جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی آتلانت در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی آتلانت در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی آتلانت و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی آتلانت
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی آتلانت
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی آتلانت
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی آتلانت
نمایندگی تعمیر لباسشویی آتلانت در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی آتلانت در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم

لباسشویی آتلانت، یکی از انواع لباسشویی‏ های ناشناخته در بازار ولی با کیفیت بسیار بالا محسوب می‏گردد. این لباسشویی همانند ماشین لباسشویی گران قیمت دارای آپشن‏های بسیار زیادی می‏باشد. اما برخی از معایب این ماشین لباسشویی سبب شده تا کاربران از خرید آن صرف نظر کنند. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با مراجعه به نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم کوچک ترین تا بزرگ ترین مشکل این ماشین لباسشویی را برطرف کنید. فراموش نکنید که تعمیر لباسشویی آتلانت در قم با کمترین هزینه امکان پذیر است.

علت صدای زیاد لباسشویی آتلانت

یکی از مهم ترین معایب ماشین لباسشویی آتلانت، صدای زیاد آن در هنگام شستشو لباس است. برخلاف دیگر ماشین لباسشویی‏ ها که دارای اتصال گیربکسی هستند، لباسشویی آتلانت دارای اتصال تسمه ای می‏باشد. اتصال تسمه ای سبب می‏شود تا صدای موتور افزایش یابد. البته صدای زیاد این ماشین لباسشویی به دلیل خراب بودن بلبرینگ ‏های آن نیز است. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود اگر صدای غیر عادی به گوش شما رسید، سریعا برای تعمیر لباسشویی آتلانت در قم اقدام نمایید و آن را به نزدیک ترین نمایندگی منتقل کنید تا متخصصان تعمیر لباسشویی در قم را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

دلیل لرزش خشک کن و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم

لرزش زیاد خشک کن، یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی آتلانت محسوب می‏گردد که سبب ناراحتی کاربران گشته است. موتور خشک کن این لباسشویی قادر است در مدت 7 الی 12 دقیقه با 1400 دور تمامی لباس‏های درون دیگ را خشک کند. اما متاسفانه طول عمر بلبرینگ و شفت خروجی موتور خشک کن به دلیل نازک و ظریف بودن بسیار کم است و پس از مدتی از بین می‏روند و لرزش زیادی تولید می‏کنند. در چنین مواقعی پیشنهاد می‏شود به هیچ عنوان از ماشین لباسشویی استفاده نکنید و سریعا آن را به نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم منتقل نمایید.

آیا موتور خشک کن در نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم قابل تعمیر است؟

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، موتور خشک کن ماشین لباسشویی آتلانت دارای شفت و بلبرینگ‏ های بسیار کوچک و ظریفی می‏باشد. به همین دلیل، ممکن است در زمان سنگین بودن دیگ شستشو فشار زیادی بر روی شفت و بلبرینگ‏ها وارد شود و در نتیجه موتور دچار مشکل شود. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید برای تعمیر لباسشویی آنتلانت درقم به بهترین شکل ممکن اقدام نمایید و با مراجعه به نمایندگی های معتبر، ماشین لباسشویی خود را همانند روز اول تحویل بگیرید. ناگفته نمانده هزینه‏ های تعمیر لباسشویی آتلانت در قم در نمایندگی معتبر ماشین لباسشویی آتلانت بسیار مناسب است.

دلیل کند شدن زمان شستشو ماشین لباسشویی آتلانت

در برخی از مواقع، ممکن است مشاهده نمایید که زمان شستشوی لباسشویی آتلانت بسیار کند تمام می‏شود. این مشکل زمانی رخ می‏دهد که در برخی از اجزای ماشین لباسشویی مشکلاتی به وجود آمده است. در چنین مواقعی پیش از تعمیر لباسشویی آتلانت در قم، اتصال و فشار آب را بررسی نمایید. پس از آن، اگر فشار و اتصال لوله آب مشکلی نداشت باید سریعا به نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم مراجعه نمایید تا متخصصان مشکل کامپیوتر و اجزای معیوب ماشین لباسشویی را برطرف سازند.

علت روشن نشدن لباسشویی آتلانت

یکی از مشکلاتی که سبب ترس کاربران می‏شود، فشردن کلید پاور و روشن نشدن ماشین لباسشویی است. در برخی از مواقع، ممکن است با فشردن کلید پاور، نتیجه ای حاصل نشود و ماشین لباسشویی در حالت خاموش بماند. در چنین شرایطی، ابتدا اتصال برق را بررسی نمایید. پس از آن، اگر برق به لباسشویی متصل بود ولی روشن نشد، باید به نمایندگی لباسشویی آتلانت در قم مراجعه نمایید تا متخصصان با کمترین هزینه مشکل را برطرف سازند. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی آتلانت در قم با کمترین هزینه و بالا ترین کیفیت انجام خواهد شد.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی آتلانت در قم

تعمیر لباسشویی آتلانت در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION