تعمیرات لباسشویی گرنیه در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی گرنیه در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی گرنیه ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی گرنیه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی گرنیه در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی گرنیه در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی گرنیه و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی گرنیه
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی گرنیه
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی گرنیه
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی گرنیه
تعمیر لباسشویی گرنیه در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی گرنیه در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم

آیا باید ماشین لباسشویی خود را به محض مشاهده نشانه­های نقص کارکردی، تعویض کنید؟ خیر. نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم با داشتن تعمیرکاران متخصص و حرفه­ای، بالاترین سطح خدمات را به شما مشتریان محترم ارائه می­دهد. تعمیر لباسشویی گرنیه در قم توسط تکنسین­ هایی انجام می­گیرد که سال­های طولانی در این عرصه، فعالیت حرفه­ای داشته اند.

از این رو با تمامی مشکلات لباسشویی گرنیه آشنا هستند و می­توانند وسیله برقی شما را مانند روز اول، تحویل دهند. با اعتماد به نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم برای سال­های طولانی از عمر مفید دستگاه خود بهره­ مند شوید. در ادامه به شرح برخی مشکلات رایج لباسشویی گرنیه و نحوه تعمیر لباسشویی در قم می­پردازیم. با ما همراه باشید.

وقتی ماشین لباسشویی گرنیه روشن نمی­شود؟

عدم روشن شدن ماشین لباسشویی گرنیه می­تواند به دلایل زیادی باشد: به طور مثال؛ سوئیچ درب دستگاه دچار ایراد شده است. ماشین لباسشویی ها صرف نظر از برندی که دارند، طوری طراحی شده­اند که وقتی درب آن باز است، متوقف می­شوند و دیگر کار نمی­کنند. کلید درب یک قطعه پلاستیکی کوچک است که درست در زیر درب قرار دارد. برای فعال کردن سوئیچ، درب آن باید بسته شود. باید وضعیت سوئیچ را بررسی کنید و ببینید که  در موقعیت مناسب است یا خیر. نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم به شما کمک می­کند تا در اسرع وقت، مشکلات دستگاه خود را شناسایی و برطرف کنید. کافیست با کارشناسان تعمیر لباسشویی گرنیه در قم تماس بگیرید و راهنمایی­ های لازم را دریافت کنید.

برطرف کردن مشکل گرم شدن ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم

اگر موتور ماشین لباسشویی گرم شود، به احتمال زیاد، با خاموشی  ناگهانی دستگاه مواجه می­شوید. در این شرایط مجبور هستید که لباسشویی خود را خاموش کرده و منتظر شوید تا موتور دستگاه خنک شود. اگر این مسئله را جدی نگیرید، به احتمال زیاد در روزهای بعد با از کار افتادن کامل موتور دستگاه روبرو خواهید شد. اگر موتور به طور مکرر بیش از حد گرم می شود، وقت آن است که به نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم مراجعه کنید. تکنسین­های آشنا به تعمیر لباسشویی گرنیه در قم به خوبی می­دانند که چگونه دستگاه شما را عیب یابی کنند. آنها با اولین تماس به محل اعزام می­شوند و از نزدیک لباسشویی شما را بررسی می­کنند.

تعویض تسمه لباسشویی گرنیه در قم

ماشین لباسشویی گرنیه مانند دیگر ماشین ­های لباسشویی دارای تعدادی تسمه است. ممکن است به دلایل متعدد، این تسمه ­ها بشکنند یا آسیب ببینند. اگر نشانه ­ای از ساییدگی روی تسمه دستگاه خود مشاهده کردید، باید آن را با تسمه جدید تعویض کنید.

تعمیر عدم چرخیدن درام لباسشویی در نمایندگی لباسشویی گرنیه در قم

عدم چرخیدن صحیح ماشین لباسشویی می­تواند به دلیل مشکلات مختلفی همچون بارگیری سنگین دستگاه باشد.  اگر لباس های زیادی را در مخزن لباسشویی قرار بدهید،  ممکن است دستگاه نامتعادل شود و درام آن از چرخیدن متوقف شود.  در صورتی که درام لباسشویی شما به درستی نمی­چرخد، لازم است که حجم لباس ­ها را کاهش دهید. اگر با چنین اقدامی، مشکل شما حل نشد، از تکنسین­های آشنا به تعمیر لباسشویی گرنیه در قم بخواهید تا دستگاه شما را عیب یابی کنند.

 یکی دیگر از علت ­های رایج عدم چرخیدن درام لباسشویی مربوط به ایرادات کلیدها و تنظیمات است. یک سوئیچ درب در طراحی لباسشویی گرنیه در نظر گرفته شده است که چنانچه دچار ایراد شود، با مشکل عدم چرخش درام لباسشویی مواجه خواهید شد.  با توجه با اینکه، سوئیچ معیوب از کارکرد واشر جلوگیری می­کند، شاید وقت آن فرا رسیده که به مرکز تعمیرات لباسشویی گرنیه در قم تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا سوئیچ درب دستگاه شما را تعویض کنند. به هیچ وجه این کار را خودتان بدون آگاهی از مسائل فنی دستگاه انجام ندهید زیرا ممکن است باعث آسیب بیشتر به لباسشویی شوید.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در قم

تعمیر لباسشویی گرنیه در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION