تعمیرات لباسشویی پاکشوما در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی پاکشوما باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی پاکشوما
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی پاکشوما
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی پاکشوما
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی پاکشوما
تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم

لباسشویی پاکشوما، یکی از انواع لباسشویی‏ های مقرون به صرفه و ارزان قیمت در کشور محسوب می‏گردد و طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل، بسیاری از افراد که توانایی خرید لباسشویی گران قیمت را ندارند، از لباسشویی ‏های پاکشوما استفاده می‏نمایند. اما اگر از این دستگاه استفاده می‏نمایید، باید برخی از اوقات برای تعمیرات و سرویس سری به نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم بزنید. لباسشویی پاکشوما از نظر درجه کیفی، دارای درجه سی می‏باشد. به همین دلیل اجزای آن از طول عمر بالایی برخوردار نیستند. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم به بهترین شکل ممکن اقدام نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا با معایب این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

علت از کار افتادن ناگهانی لباسشویی پاکشوما

یکی از مشکلات لباسشویی‏ های پاکشوما، از کار افتادن ناگهانی است. در برخی از مواقع ممکن است مشاهده نمایید که ماشین لباسشویی شما در حال شستشو به طور ناگهانی خاموش شود. خاموش شدن ناگهانی لباسشویی پاکشوما دلایل متفاوتی از جمله جام کردن موتور دارد. در برخی از مواقع ممکن است به دلیل بار بسیار زیاد، موتور لباسشویی به حالت قفل در آید؛ به همین دلیل در چنین مواقعی کامپیوتر سریعا برق ورودی را قطع می‏کند تا موتور دچار آسیب نشود. یکی دیگر از علت‏های از کار افتادن ناگهانی لباسشویی پاکشوما، خراب شدن سیستم تغذیه و الکتریکی است؛ در بسیاری از مواقع به دلیل اصابت آب به سیستم الکتریکی این دستگاه، برخی از اجزای آن ممکن است دچار قطعی شوند. به همین دلیل، در چنین شرایطی به منظور تعمیر لباسشویی در قم باید سریعا ماشین لباسشویی را به نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم منتقل نمایید.

دلیل شستشو طولانی و رفع آن در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم

از مهم ترین مشکلاتی که کاربران لباسشویی پاکشوما با آن مواجه هستند، شستشو طولانی مدت لباس ‏ها است. لباسشویی ‏های پاکشوما به دلیل برنامه نویسی نادرست سیستم فرمان، حدود 90 دقیقه فرصت دارند تا بتوانند لباس ‏ها را به خوبی شستشو نمایند. در چنین شرایطی باید شما برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم اقدام کنید و آن را به نمایندگی ببرید تا متخصصان برای برنامه نویسی مجدد این دستگاه اقدامات لازم را انجام دهند. ناگفته نماند که با برنامه نویسی مجدد سیستم کامپیوتر، تمامی مشکلات لباسشویی شما برطرف خواهند شد.

مشکل قفل شدن و باز نشدن درب لباسشویی پاکشوما چیست؟

در برخی از مواقع، ممکن است مشاهده کرده باشید که پس از شستشو البسه، درب لباسشویی پاکشوما شما در حالت قفل می‏ماند و باز نمی‏گردد. این امر زمانی رخ میدهد که اجزای قفل الکتریکی درب لباسشویی دچار مشکل شده باشند یا سیستم اتوماتیک دچار مشکل شده است و توانایی ارسال فرمان به قفل الکتریک را ندارد. به همین دلیل، در چنین شرایطی پیشنهاد می‏شود هیچ اقدامی نکنید چرا که ممکن است درب لباسشویی دچار آسیب گردد. در این مواقع بهترین گزینه، منتقل نمودن لباسشویی به نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم می‏باشد. البته پیش از حمل لباسشویی، دریچه آب در قسمت پایین را باز کنید تا آب موجود در آن به طور کامل تخلیه گردد. پیشنهاد می‏شود برای بهبود کیفیت کار برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم، به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید.

علت خوب نشستن لباسشویی پاکشوما در رفع آن در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم

یکی دیگر از مشکلاتی که اکثر کاربران لباسشویی پاکشوما با آن مواجه هستند، تمیز نشدن لباس‏ها پس از شستشو در ماشین لباسشویی می‏باشد. در برخی از مواقع، ممکن است رسوبات مواد شوینده و پودر لباسشویی در کانال ورودی شوینده لباسشویی سبب بسته شدن مسیر شوند. در این مواقع، مواد شوینده وارد دیگ لباسشویی نمی‏شوند و در نتیجه لباس‏ها به خوبی تمیز نمی‏شوند. در چنین شرایطی باید برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم اقدام نمایید و آن را به نمایندگی لباسشویی پاکشوما در قم ببرید تا متخصصان در مدت زمان بسیار کمی مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف سازند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم

تعمیر لباسشویی پاکشوما در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION