تعمیرات لباسشویی پاناسونیک در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاناسونیک قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی پاناسونیک ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی پاناسونیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاناسونیک در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاناسونیک جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی پاناسونیک و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی پاناسونیک
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی پاناسونیک
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی پاناسونیک
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی پاناسونیک
نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی پاناسونیک در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم

پاناسونیک، یکی از برند‏های مشهور ژاپنی است که در زمینه تولید لباس شویی و دیگر لوازم خانگی فعالیت دارد. لباسشویی‏ هایی که توسط کمپانی پاناسونیک در سال‏های اخیر تولید شده اند، از کیفیت بالا و قیمت نسبتا گرانی برخوردار هستند. اما این دستگاه دارای معایبی است و شما باید برای برطرف ساختن آن‏ها فقط و فقط به نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم مراجعه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشکلات و نحوه تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم بیشتر آشنا شوید.

دلیل نشت آب از قسمت زیر لباسشویی پاناسونیک

یکی از مسائلی که برای کاربران لباسشویی پاناسونیک ناخوشایند است، نشت آب از قسمت زیرین دستگاه می‏باشد. یکی از مهم ترین علت‏های نشت آب از قسمت زیرین ماشین لباسشویی پاناسونیک، از بین رفتن اورنگ و لاستیک‏ های آبگیر دریچه تخلیه آب می‏باشد. در چنین شرایطی پیشنهاد می‏شود دستگاه را به نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم منتقل نمایید تا متخصصان برای مشکل نشتی آب اقدامات لازم را انجام دهند و تعمیر لباسشویی در قم را انجام دهند.

علت صدای زیاد خشک کن و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم

خشک کن لباسشویی پاناسونیک قادر است با 1400 دور در دقیقه، لباس های موجود در دیگ را به مدت 7 الی 10 دقیقه خشک کند. در برخی از مواقع، به دلیل بالا بودن دور بسیار زیاد موتور خشک کن و اصابت آب، بلبرینگ ‏ها دچار مشکل می‏شوند و صدای زیادی را تولید می‏نمایند. در چنین مواقعی، باید سریعا برای تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم اقدام کنید و دستگاه را به نمایندگی معتبر منتقل نمایید تا متخصصان برای رفع عیب اقدامات لازم را انجام دهند.

چرا لباسشویی پاناسونیک در هنگام شستشو ناگهان خاموش می شود؟

در برخی از مواقع، ممکن است لباسشویی پاناسونیک در هنگام شستشو لباس به طور ناگهانی خاموش شود. این امر زمانی رخ می‏دهد که میزان بار موجود در دیگ لباس بیش از حد مجاز است و دستگاه توانایی شستشو آن‏ها را ندارد. البته خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، دارای دلایل دیگری همچون سوختن فیوز داخل و از بین رفتن محافظ منبع تغذیه می‏باشد. در چنین مواقعی می‏بایست سریعا ماشین لباسشویی را به نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم منتقل نمایید تا متخصصان در اسرع وقت برای تعویض قطعات خراب آن اقدام نمایند.

دلیل تمیز نشدن لباس‏ها و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم

یکی از متعدد ترین دلایل تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی پاناسونیک، نرسیدن مایع شوینده به داخل دیگ لباس می‏باشد. در برخی از مواقع، ممکن است مواد شوینده به صورت رسوب تمامی منافظ دیگ لباس را مسدود می‏کنند و اجازه نمی‏دهند که محلول شوینده به همراه آب به لباس ها برسد. یکی دیگر از دلایل تمیز نشدن لباس ‏ها در لباسشویی پاناسونیک، خطا گرفتن کامپیوتر و سیستم هوشمند است. در برخی از مواقع، سیستم هوشمند زمان آبکشی و شستشو لباس ‏ها را به تاخیر می‏اندازد و این امر سبب می‏شود تا لباس‏ ها به خوبی تمیز نشوند. در چنین شرایطی باید برای تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم اقدام نمایید و آن را به نمایندگی معتبر منتقل کنید.

چرا اسکرین تاچ کامپیوتر لباسشویی پاناسونیک از کار می‏افتد؟

لباسشویی‏ های پاناسونیک که اخیرا وارد بازار لوازم خانگی شده اند، دارای یک مانیتور هوشمند لمسی هستند تا کاربران بتوانند میزان زمان شستشو لباس خود را انتخاب کنند و لباسشویی را برنامه نویسی کنند. اما در برخی از مواقع، به دلیل ضربه خوردن و نداشتن محافظ بر روی صفحه لمسی کامپیوتر ماشین لباسشویی، تاچ اسکرین از کار می‏افتد و کاربران دیگر نمی‏توانند تنظیمات لباسشویی را تغییر دهند. در چنین شرایطی می‏بایست برای تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم، اقدامات لازم را انجام دهید و دستگاه را به نمایندگی لباسشویی پاناسونیک در قم منتقل نمایید تا متخصصان به وسیله قطعات یدکی و ابزارهای مدرن، مشکل تاچ اسکرین را برطرف سازند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم

تعمیر لباسشویی پاناسونیک در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION