تعمیرات لباسشویی جنرال تکنیک در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال تکنیک قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی جنرال تکنیک ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی جنرال تکنیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال تکنیک در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال تکنیک در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال تکنیک جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی جنرال تکنیک و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی جنرال تکنیک
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی جنرال تکنیک
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی جنرال تکنیک
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی جنرال تکنیک
نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال تکنیک در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم

لباسشویی جنرال تکنیک، یکی از ماشین لباسشویی‏ های برتر و مشهور در بازار لوازم خانگی می‏باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ اما برخی از عیوب کوچک در این لباسشویی سبب شده تا افراد زیادی از خرید آن صرف نظر کنند. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید با مراجعه به نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم مراجعه کنید تا متخصصان لباسشویی شما را همانند روز اول به شما تحویل دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشکلات و مراحل تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم بیشتر آشنا شوید.

علت صدای زیاد خشک کن لباسشویی جنرال تکنیک

یکی از مسائلی که برای کاربران لباسشویی جنرال تکنیک ناخوشایند است، صدای زیاد خشک کن می‏باشد. خشک کن این لباسشویی با 1200 دور در مدت 6 الی 9 دقیقه تمامی لباس‏ها را خشک می‏کند. اما در برخی از مواقع، به دلیل خراب شدن بلبرینگ و تاب افتادن در شفت‏های موتور، صدای زیادی در زمان روشن بودن خشک کن لباسشویی تولید می‏شود. به همین دلیل، در چنین مواقعی باید به نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم مراجعه کنید تا این مشکل را برطرف سازید.

دلیل طولانی مدت بودن زمان شستشو و رفع آن در نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم

طولانی بودن زمان شستشو ماشین لباسشویی جنرال تکنیک، یکی دیگر از مسائلی است که موجب اتلاف وقت و مصرف برق بسیار زیاد می‏باشد. این امر زمانی رخ می‏دهد که سیستم هوشمند ماشین لباسشویی دچار مشکل شده و قادر به ارسال فرمان به اجزای لباسشویی نیست. در چنین شرایطی می‏بایست سریعا برای تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم اقدام کنید چرا که اگر به این موضوع اهمیت ندهید، ممکن است موتور لباسشویی دچار آسیب شود و هزینه های تعمیر افزایش یابد.

چرا لباس ‏ها در لباسشویی جنرال تکنیک کامل خشک نمی‏شوند؟

در برخی از مواقع، ممکن است به دلیل خطا گرفتن سیستم هوشمند و کامپیوتر ماشین لباسشویی زمان شستشو و خشک کردن لباس‏ ها به تعویض بیوفتد. به همین دلیل، در چنین شرایطی ممکن است شستشو یا خشک کردن لباس به خوبی انجام نشود. در چنین مواقعی برای تعمیر لباسشویی در قم باید به نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم مراجعه کنید تا متخصصان به وسیله دستگاه ‏های مدرن، کامپیوتر ماشین لباسشویی شما را برنامه نویسی نمایند.

علت بو نامطبوع و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم

بو نامطبوع، یکی از مسائل بسیار مهمی است که سبب ناراحتی کاربران ماشین لباسشویی جنرال تکنیک می‏گردد. در برخی از مواقع، لباس ‏های پرزدار سبب کیپ شدن منافذ هوای ورودی دیگ ماشین لباسشویی می‏شوند و اجازه خشک شدن رطوبت درون لباسشویی را نمی‏دهند. این امر سبب می‏شود تا رطوبت زیاد سبب ایجاد بو نامطبوع درون لباسشویی می گردد. در چنین مواقعی حتی اگر از بوگیرهای مخصوص استفاده کنید، بوی نامطبوع داخل دیگ لباسشویی از بین نمی‏رود. به همین دلیل در این شرایط باید سریعا برای تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم اقدام کنید تا متخصصان منافذ ورود هوا را با استفاده از ابزار های‏ مخصوص باز کنند.

علت لرزش لباسشویی جنرال تکنیک در زمان روشن بودن خشک کن

لرزش لباسشویی جنرال تکنیک در زمان روشن بودن موتور خشک کن، تقریبا امری عادی است. اما اگر لرزش آن بیش از حد مجاز شود، ممکن است تمامی اجزای درون لباسشویی دچار آسیب بشوند. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود که اگر مشاهده کردید که لرزش لباسشویی بیش از حد مجاز است، سریعا به نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم اقدام نمایید تا متخصصان به بهترین شکل ممکن لباسشویی شما را تعمیر نمایند. نا گفته نماند، اگر برای تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم اقدام نمایید دیگر نگرانی پس از تعمیر نخواهید داشت و می‏توانید با خیالی آسوده از آن استفاده نمایید. علاوه بر آن، تعمیرات موتور خشک کن لباسشویی جنرال تکنیک در نمایندگی لباسشویی جنرال تکنیک در قم با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب انجام خواهد شد.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم

تعمیر لباسشویی جنرال تکنیک در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION