مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی کرال در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کرال در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند کرال ( CORAL ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی کرال در قم  (CORAL )، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های کرال در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی کرال برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کرال در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی کرال در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی کرال در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی کرال در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کرال در قم

نمایندگی ظرفشویی کرال در قم

 ماشین ظرفشویی کرال Coral یکی از زیرمجموعه‌های اصلی گروه پاکشوما است که انواع لوازم خانگی را با همکاری شرکت‌ها و موسسات تولید و طراحی لوازم خانگی در کره جنوبی تولید می‌کند.این برند ظرفشویی نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار می‌باشد و شما می‌توانید با سرویس هر ساله و به صورت منظم عمر ظرفشویی خود را بیشتر کنید و برای این کارمی توانید از نمایندگی ظرفشویی کرال در قم کمک بگیرید.

اگر آب داخل ماشین ظرفشویی گرم نشود چکار کنیم؟

ماشینهای ظرفشویی‌ باید به شیر آب سرد وصل شود زیرا وصل کردن ماشین ظرفشویی به شیر آب گرم می‌تواند باعث خرابی ظرف نمک و اتصالات درونی دستگاه شود. در ماشین ظرفشویی کرال نیز آب به شیر آب سرد متصل شده و آب داخل دستگاه توسط المنت گرم می‌گردد. در نتیجه علت گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی کرال می‌تواند مربوط به خرابی مجموعه‌ای از موارد مانند ترمیستور، المنت، سوییچ اطمینان هیتر و برد الکترونیکی دستگاه باشد که نیاز به بررسی و رفع ایراد توسط تکنسین متخصص می‌باشد.به همین جهت شما می‌توانید برای رفع هریک از موارد ذکر شده با نمایندگی ظرفشویی کرال در قم تماس حاصل نمایید تا شما را در این امر و تعمیر ظرفشویی کرال در قم یاری نمایند.

اگر توزیع‌کننده پودر ماشین ظرفشویی کار نکند چه کنیم؟

اگر دستگاه پخش پودر ماشین ظرفشویی شما معیوب است، ظروف شما به درستی شسته نشده و بعد از فرایند شستشو کثیف باقی می‌مانند. این مشکل معمولاً در اثر باز نشدن یا استفاده زیاد پودر از دستگاه ایجاد می‌شود. برای رفع این مشکل، باید مطمئن شوید که دیسپنسر باز است و در غیر این صورت، باید آن را تعمیر کنید. شما می‌توانید برای تعمیر ظرفشویی کرال در قم با ما تماس بگیرید.

علت دیگر می‌تواند ناشی از بارگیری اشتباه ماشین ظرفشویی شما و جلوگیری از باز شدن ظروف در ظروف باشد، بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که ظروف را خیلی نزدیک به دستگاه پخش نکنید. برای دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص تعمیر ظرفشویی کرال در قم با نمایندگی ظرفشویی کرال در قم تماس بگیرید.

عدم شروع به کار ماشین ظرفشویی و رفع مشکل توسط نمایندگی ظرفشویی کرال در قم

اگر ماشین ظرفشویی کرال شما روشن نمی‌شود، ممکن است مشکل از منبع تغذیه باشد. برای برطرف کردن مشکل، ابتدا باید بررسی کنید آیا قطع‌کننده مدار و اینکه فیوز آن سوخته است یا خیر و یا اینکه می‌توانید ماشین ظرفشویی خود را در یک پریز برق دیگر امتحان کنید تا از سالم بودن آن اطمینان یابید و یا با نمایندگی ظرفشویی کرال در قم جهت دریافت کمک تماس بگیرید.

در مرحله بعد، بررسی کنید که آیا در به درستی باز و بسته می‌شود. زیرا اگر قفل درب گیر کرده باشد، ممکن است ماشین ظرفشویی شما قادر به روشن شدن نباشد. اگر نمی‌توانید در را باز کنید، باید آن را با جدا کردن دستی قفل و سپس گرفتن یک تکنسین برای تعمیر آن باز کنید برای این امر شما می‌توانید برای تعمیر ظرفشویی در قم با ما تماس بگیرید.

اما اگر درب مشکلی، ممکن است موتور خراب شده باشد، به خصوص اگر هنگام شروع به کار صدای از موتور را بشنوید. تعمیر موتور تعمیر بسیار دشواری است که نیاز به یک تکنسین واجد شرایط دارد. شما می‌توانید در این خصوص از نمایندگی ظرفشویی کرال در قم جهت تعمیر ظرفشویی کرال در قم کمک بگیرید.

کلام پایانی

توجه به نکات گفته شده در استفاده از ماشین ظرفشویی خود می‌تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد و رسیدگی و برطرف کردن به موقع مشکل و نقص دستگاه نیز می‌تواند در کارایی دستگاه را بالابرد به همین جهت باید در صورت بروز کوچکترین مشکل به رفع آن پرداخته که از این بابت می‌توانید از نمایندگی ظرفشویی کرال در قم یاری جویید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی کرال در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی کرال در قم

تعمیر ظرفشویی کرال در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *