مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند پاکشوما ( PAKSHOMA ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم  (PAKSHOMA )، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های پاکشوما در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی پاکشوما برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم

نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی ایرادات ظرفشویی پاکشوما بپردازیم. به خاطر داشته باشید نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم به صورت رسمی تعمیر ظرفشویی در قم را با تکیه بر متخصصان و سرویس کاران مجرب و آموزش دیده انجام می‌دهد. در ادامه این مطلب به بررسی مشکل عدم آبگیری صحیح ظرفشویی پاکشوما خواهیم پرداخت و راهکارهایی به شما خواهیم گفت تا خود شما در منزل بتوانید مشکل را رفع نمایید. خوب است بدانید تعمیرکار مجاز ظرفشویی پاکشوما که مهارت‌های لازم را دارد، می‌تواند در تعمیر تخصصی ظرفشویی به شما کمک کند تا مشکل سریع‌تر و اصولی‌تر حل شود.

دلایل عدم آبگیری طرفشویی پاکشوما طبق نظر نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی می‌تواند چندین علت داشته باشد که در این جا به بررسی هر مورد و ارائه راهکار آن خواهیم پرداخت.

ایراد در شلنگ‌ها و صافی‌های ظرفشویی پاکشوما

ظرفشویی به کمک شلنگ‌های لاستیکی که به شیر آب شهری متصل هستن و وظیفه تامین آب دستگاه را به عهده دارند، آبگیری را انجام می‌دهند. طول این شلنگ‌ها زیاد است و گاهی به 2 الی 3 متر می‌رسد. در انتهای این شلنگ‌ها و در محل اتصال به شیر آب، صافی‌های کوچکی وجود دارند که از ورود هرگونه رسوبات به داخل شیر برقی و ظرفشویی جلوگیری می‌کنند. چنان چه این شلنگ‌ها پیچ بخورند یا از جای خود کنده شوند و یا صافی‌ها معیوب شده باشند، عملیات آبگیری به طور کامل انجام نمی‌شود که لازم است جهت تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم در اسرع وقت با نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم تماس حاصل نمایید.

ایراد در سوئیچ سطح آب و یا سوئیچ فشار ماشین ظرفشویی

سوئیچ سطح آب در ماشین ظرفشویی که یک سوئیچ فشاری است، وظیفه کنترل ولتاژ ورودی به شیر برقی را دارد. جریان ورودی ابتدا از تایمر و یا برد الکتریکی به این سوئیچ وارد شده و از آن جا به شیر برقی می‌رسد. در صورتی که این سوئیچ ایراد داشته باشد، جریان را پیش از رسیدن مقدار مناسب آب به دستگاه قطع می‌نماید و یا به طور کلی مانع ورود آب خواهد شد که در این صورت تعویض این قطعه در جهت تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم ضروری می‌باشد. بررسی سلامت سوئیچ فشار توسط مولتی متر و به وسیله تکنسین مجرب نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم انجام خواهد شد.

سلکتور تایمر و یا برد ماشین ظرفشویی

در مدل‌های قدیمی‌تر ظرفشویی پاکشوما، از تایمر مکانیکی استفاده می‌شد که این قطعه امروزه جای خود را به برد الکترونیکی داده است. تایمر وظیفه دارد جریان را به قطعات مختلف مانند شیر برقی برساند. اگر ایرادی در برد یا تایمر ظرفشویی وجود داشته باشد ولتاژ لازم برای عملکرد شیر برقی به این قطعه نرسیده و آبگیری انجام نخواهد شد. در این صورت تایمر و یا برد الکترونیکی دستگاه باید توسط تکنسین واحد تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم بررسی شود و در صورت نیاز توسط نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم تعویض گردد. برای تست تایمر باید حین مرحله آبگیری، ولتاژ کنتاکت‌های تایمر و یا پایانه‌های الکتریکی برد اندازه‌گیری شود. به دلیل وجود خطر برق گرفتگی این اندازه‌گیری باید توسط تکنسین نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم انجام شود.

کم بودن فشار آب ورودی به شیر برقی ماشین ظرفشویی

شیر برقی ماشین ظرفشویی پاکشوما برای عملکرد صحیح و آبگیری مناسب به حداقل 20 psi فشار آب نیاز دارد. کم بودن فشار آب برخی منازل، باعث عدم کارکرد صحیح شیر برقی خواهد شد. برای یافتن سایر دلایل کار نکردن شیر برقی لازم است با نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم تماس حاصل نمایید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل در نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم

در این مقاله به بررسی دلایل عدم آبگیری صحیح ماشین ظرفشویی پاکشوما پرداختیم و راهکارهایی برای رفع مشکل به شما ارائه دادیم. در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در قم

تعمیر ظرفشویی پاکشوما در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *