مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند ویرپول ( WHIRLPOOL ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم  (WHIRLPOOL )، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های ویرپول در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی ویرپول برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در قم

نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم

در این مطلب به بررسی و مشکلات و خرابی هایی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ویرپول پرداخته ایم. از آنجا که ماشین ظرفشویی ویرپول یکی از بهترین محصولاتی که در بازار موجود می باشد اما ممکن است دچار خرابی نیز گردد که در اینصورت شما می توانید برای تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم با نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم تماس بگیرید.

اگر سنسور دمای آب دستگاه خراب شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر سنسور دمای آب ماشین ظرفشویی ویرپول شما خراب شود در اینصورت عنصر گرمایش اطلاعات درستی از سنسور دما دریافت نمی کند و دمای آب را به مقدار مناسب گرم نمی شود و در نتیجه ظروف شسته شده تمیز نمی شوند.

برای رفع این شکل ابتدا باید پنل زیر دستگاه را خارج کرده و سنسور دما (متصل به لوله تخلیه آب) را بیابید. حال بابد مقاومت دوسر سنسور را اندازه بگیرید. اگر روی صفحه مولتی متر عددی مشاهده نشود یا مقاومت آن بیش از حد زیاد باشد، منشاء خرابی، سنسور دما است و باید هرچه زودتر تعویض شود.که در این صورت شما باید جهت تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم با نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول کار نمی کند و رفع مشکل توسط نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم

اگر ماشین ظرفشویی ویرپول شما کار نمی‌کند یا مداوم ازکارمی ایستد، ممکن است به چند دلیل باشد1- احتمالاً درب محفظه شستشو باز مانده است2- یا برق رسانی به دستگاه ضعیف شده است. 3- ممکن است آب کافی به دستگاه نمی رسد 4-برنامه مناسبی برای شستشو انتخاب نکرده اید.شما می‌توانید برای اطلاع از مشکل با نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم تماس بگیرید.

برای برطرف کردن این مشکل ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید. سپس فیوز برق را تعویض کنید یا قطع کننده مدار را ریست کنید. اگر علت عدم راه اندازی موتور اضافه بار دستگاه باشد، موتور در عرض چند دقیقه کاملاً خودکار ریست می شود، اگر این اتفاق نیفتاد شما باید برای تعمیر ظرفشویی در قم تماس بگیرید.

اگر آب ورودی به ماشین ظرفشویی دارای سختی بالا باشد چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

اگر آب ورودی به ماشین ظرفشویی دارای سختی زیاد باشد ظرفشویی ویرپول ارور F13 را نشان می دهد که برای رفع آن باید درون محفظه مخصوص نرم کننده ماشین، به اندازه کافی نمک بریزید و سطح نمک را بررسی کنید که سیستم نرم کننده (سختی گیر) با مشکلی مواجه نشده باشد در غیر اینصورت با نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم تماس بگیرید.

چرا چراغ clean در ماشین ظرفشویی ویرپول چشمک میزند؟

یکی از دلایلی که ممکن است این مشکل رخ دهد، عدم تامین آب دستگاه است یعنی منبع آب ورودی بسته باشد یا وجود کف درون محفظه نیزمی تواند منجر به بروز این مشکل شوند برای آگاهی بیشتر از مشکل پیش آمده می توانید با نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم تماس حاصل فرمایید.

یکی از راه های رفع چشمک زدن چراغ Clean در ماشین ظرفشویی ویرپول، بررسی فلوتر محافظ است. فلوتر محافظ باید آزادانه بالا و پایین برود اگر اینطور نبود کافی است آن را فشار دهید تا آزاد شود. راه بعدی باید منبع آب ورودی به ماشین ظرفشویی باز و روشن باشد و وجود  کف در ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.در صورت حل نشدن مشکل می توانید برای تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم  با تماس بگیرید.

کلام آخر

در بالا به ذکر مشکلات معمولی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ویرپول شما رخ دهد پرداختیم شما می توانید با بررسی موارد به رفع مشکل پیش آمده بپردازید در غیر اینصورت می توانید برای تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم  با نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم تماس حاصل فرمایید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی ویرپول در قم

تعمیر ظرفشویی ویرپول در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *