مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی نف در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی نف در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند نف ( NEFF ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی نف در قم  (NEFF )، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های نف در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی نف برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی نف در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی نف در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی نف در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی نف در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی نف در قم

نمایندگی ظرفشویی نف در قم

اگر شما هم به دنبال خرید ماشین ظرفشویی نف هستید و نگران اینکه آیا برند مورد نظر شما دارای نمایندگی و خدمات می‌باشد باید بدانید که نگرانی شما بی‌مورد بوده زیرا ماشین ظرفشویی برند نف نیز دارای نمایندگی ظرفشویی نف در قم بوده و شما می‌توانید برای تمامی خدمات و حتی برای تعمیر ظرفشویی در قم روی ما حساب کنید.

چرا ماشین ظرفشویی به جرم‌گیری نیاز دارد؟

از آنجایی که میزان پاشش آب توسط بازوهای آب فشان در تمیزی و کارکرد ماشین ظرفشویی مهم می‌باشد بررسی بازوی آب فشان تحتانی و بازوی آب فشان فوقانی نیز مهم می‌باشد تا دچار انسداد و گرفتگی نباشند در غیر اینصورت می‌توان مهره بازویی را باز کرد و درآورده و تمیز کنید و مجددا نصب کنید تا پاشش آب بهتر انجام گیرد. معمولا اینکار باید هر دو ماه یکبار صورت گیرد تا ماشین ظرفشویی عملکرد بهتری داشته باشدبرای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از نمایندگی ظرفشویی نف در قم مشورت بگیرید. همچنین شما می‌توانید برای انجام این کار و تعمیر ظرفشویی نف در قم با ما تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی نف بوی بد گرفته است؟

اگر بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی و شستشو متوجه شدید که دستگاه شما بوی بدی می‌دهد نگران نباشید این مورد ممکن است برای تمامی ماشین‌های ظرفشویی ایجاد شود. علت این بوی بد ممکن است بخاطر باقی ماندن خرده غذاها در صفحه صافی یا جت‌های بازو وحتی در طول درب باشد. شما می‌توانید برای رفع آن تمامی قطعات رو از خرده‌های غذا پاک کنید سپس بگذارید دستگاه یکبار شستشوی کامل بدون ظروف را انجام دهد و در دفعات بعدی قبل از شروع عملیات شستشو باید تمامی ظروف از باقیمانده مواد غذایی و چربی پاک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر برای از بین بردن بوی بد ظرفشویی خود می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی نف در قم تماس بگیرید و یا برای تعویض قطعات مانند صافی، …و تعمیر ظرفشویی نف در قم با ما در ارتباط باشید.

صدای بیش از حد در ماشین ظرفشویی نف و رفع آن توسط نمایندگی ظرفشویی نف در قم

از عوامل که ممکن سبب صدای زیاد و ناهنجار در ماشین ظرفشویی نف گردد می‌توان به ساییدگی و یا شکستگی بلبرینگ که در طول زمان اتفاق می‌افتد، باشد. همچنین ممکن است بخاطر ترک خوردگی و یا پوسیدگی پولی قرقره این صداها رخ دهد. مورد بعدی ممکن است به دلیل از کار افتادن بلبرینگ‌های موتورماشین ظرفشویی باشدو یا به علت آسیب دیدگی پمپ تخلیه صداهای ناهنجار ایجاد شود. شما می‌توانید برای عیب یابی ماشین ظرفشویی خود با نمایندگی ظرفشویی نف در قم تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را یاری کنند.

چرا قفسه‌های ماشین ظرفشویی نف نمی‌چرخد؟

اگر قفسه‌ها در داخل ماشین ظرفشویی نف شما نمی‌چرخد ممکن است علت‌های متعددی داشته باشد که باید آنها بررسی کنید و یا با نمایندگی ظرفشویی نف در قم تماس بگیرید.

1- ممکن است غلطک‌ها زنگ زده باشند

2- ممکن اسن راه قفسه‌ها با چربی اضافی از طروف مسدود شده باشند.

غلطک‌ها اولین موردی است که باید چک شوند و اگر نیاز به تعمیر و تعویض داشت جهت رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی نف در قم با ما تماس بگیرید.

کلام آخر

هر ماشین ظرفشویی ممکن است در طول زمان دچار ایرادات و خرابی‌هایی شود ماشین ظرفشویی نف با وجود کیفیت بالا از این قائده مستثنی نبوده و ممکن است گاهی به دلیل استفاده نادرست دچار ایراداتی شود که برای تعمیر ظرفشویی نف در قم می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا برای آگاهی از خرابی و موارد دیگر با نمایندگی ظرفشویی نف در قم در تماس باشید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی نف در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی نف در قم

تعمیر ظرفشویی نف در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم