مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی مدیا در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مدیا در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند مدیا ( Midea) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی مدیا در قم  (Midea)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های مدیا در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی مدیا برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مدیا در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی مدیا در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی مدیا در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در قم

نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم

روز به روز بر اهمیت و کاربرد ماشین ظرفشویی در هر خانه‌ای افزوده می‌شود. به گونه‌ای که نیاز آن برای افراد پر رنگ‌تر شده است. ماشین ظرفشویی جز لوازم برقی پرکاربرد در اکثر منازل می‌باشد به همین نسبت هرچه میزان استفاده از لوازم برقی مانند ماشین ظرفشویی بیشتر شود به همان نسبت ممکن است خرابی و نیاز به تعمیرات بیشتر شود اما شما می‌توانید بدون نگرانی از ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید زیرا که نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم جهت تعمیر ظرفشویی در قم در کنار شماست.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی

گاهی اوقات در ماشین‌های ظرفشویی ممکن است نشتی آب رخ دهد که این مشکل ایجاد شده می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند: پارگی شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی یا خرابی در اتصالات مربوط به شیر آب. همچنین ممکن است به علت بروز مشکل در اتصالات درونی ماشین ظرفشویی مدیا مثل لگنچه، جت پمپ، ایرگاید و یا کابین این نشتی رخ دهد که در این صورت یعنی وجود نشتی، ماشین ظرفشویی ارور داده و کار دستگاه را متوقف می‌کند که شما می‌توانید برای برطرف کردن این مشکل با تعمیر ظرفشویی مدیا در قم تماس حاصل نمایید.

ایجاد صدای زیاد در ماشین ظرفشویی مدیا و رفع آن توسط نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم

ماشین ظرفشویی معمولا در حین کار مقداری صدا از خود تولید می‌کنند مه این صدا معمولا زیاد نیست اما اگر میزان صدای شستشو ماشین ظرفشویی شما آزار دهنده شود یعنی دچار مشکل و خرابی شده است. اولین دلیل که ممکن است اتفاق افتاده باشد، خراب شدن پمپ ماشین ظرفشویی است. در اینصورت لازم است از تعمیرکار بخواهید پمپ را بررسی نماید. شاید نیاز باشد پمپ را تعویض کنید و شما می‌توانید جهت تعمیر ظرفشویی مدیا در قم با ما تماس بگیرید.

مورد بعدی که ممکن است رخ داده باشد بازوهای شستسو دچار مشکل شده و یا شکسته باشند که در اینصورت شما صدای زیادی از ماشین ظرفشویی خود می‌شنوید.در این صورت شما باید برای رفع مشکل از نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم کمک بگیرید.

و مورد بعدی که شایع‌تر می‌باشد و سبب تولید صدا می‌کند تراز نبودن ماشین ظرفشویی است در صورتی که ماشین ظرفشویی توسط تعمیرکار نصب نشود، این مشکل بیشتر نمایان می‌شود. بنابراین حتما سعی کنید برای نصب ماشین ظرفشویی از نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم کمک بخواهید.

ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی مدیا

قطعا انتظاری که شما از ماشین ظرفشویی دارید این نیست که پس از اتمام کار بوی بد ظروف رو به رو شوید زیرا مشکلی آزار دهنده است. این رو می‌بایست سریعا به این مشکل رسیدگی کنید شما می‌توانید با تماس با نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم از آنها کمک و راهنمایی بخواهید.

برای رفع این مشکل نیز می‌توانید خود ابتدا فیلتر کف و پمپ تخلیه و همچنین شیلنگ خروجی را بررسی کنید. زیرا ممکن است این بخش‌ها دچار انسداد شده باشند. در اینصورت باید با نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم تماس بگیرید.

همچنین شما باید ماشین ظرفشویی را حتما به طور مرتب تمیز کنید. و در اخر ماشین ظرفشویی را روشن نموده و اجازه دهید یک دور کامل بدون ظرف شستشو داده شود. اینکار تا میزان زیادی سبب از بین رفتن بوی بد در ماشین ظرفشویی می‌شود.در غیر اینصورت اگر مشکل بوی بد ماشین ظرفشویی شما حل نشد برای تعمیر ظرفشویی مدیا در قم با ما تماس بگیرید.

کلام پایانی

همانطور که در بالا گفته شد شما با برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی شما یا ظرفشویی مدیا به وجود آید آشنا شدید تا بتوانید هنگام بروز مشکل به بررسی و عیب یابی بپردازید و درصورتی که نمی‌توانید خود از عهده آن برایید و در شرایطی که ظرفشویی شما نیاز به تعمیر دارد از نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم برای رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی مدیا در قم کمک بگیرید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی مدیا در قم

تعمیر ظرفشویی مدیا در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم