مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوگاز در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند تکنوگاز ( TECHNOGAS ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم  (TECHNOGAS )، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های تکنوگاز در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی تکنوگاز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوگاز در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم

نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم

ماشین ظرفشویی یکی از وسایل پرکاربرد آشپزخانه است که در اکثر منازل وجود دارد. این وسیله پر مصرف گاها دچار مشکلات و ایراداتی می‌شود و دیگر کارکرد صحیح خود را نخواهد داشت. در این مواقع باید سریعا با نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم تماس بگیرید تا تکنسین مجرب به محل شما اعزام شود و عیب یابی دستگاه را انجام دهند. زیرا گاهی ممکن است برخی ایرادات جزئی به نظر بیایند، اما عدم تعمیر به موقع باعث گسترش ایراد و آسیب زدن به سایر قطعات خواهد شد و حتی امکان دارد ادامه وضعیت منجر به بروز خسارات مالی و گاها خسارات جانی بشود. در این مطلب قصد داریم به بررسی ایرادات احتمالی ظرفشویی تکنوگاز بپردازیم و راه کارهایی را برای رفع آن‌ها به شما ارائه دهیم تا خود شما در منزل بتوانید مشکلات جزئی را رفع کنید. در صورتی که به هردلیلی موفق به رفع مشکل نشدید و نیاز به تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم داشتید، با ما تماس بگیرید.

نشانه‌های خرابی ظرفشویی تکنو گاز از نظر نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم

ماشین ظرفشویی جهت شستشوی ظروف کثیف به کار می‌رود. در صورتی که ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را به خوبی تمیز نمی‌کند نیاز به تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم دارد. همچنین اگر دستگاه حین کار دچار لرزش می‌شود یا در عملکرد آن مانند روشن و خاموش شدن و اجرای فرامین اختلالی ایجاد شده است، دستگاه نیاز به عیب یابی توسط نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم دارد. عدم عملکرد صحیح صفحه نمایش ماشین ظرفشویی و یا عدم تخلیه آب نیز از دیگر مواردی است که نشان می‌دهد ماشین دچار ایراد شده است و نیاز به حضور تکنسین دارد.

بررسی دلایل اشکلات ماشین ظرفشویی تکنوگاز

به توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، در ادامه این مطلب به بررسی موارد خرابی ظرفشویی تکنوگاز خواهیم پرداخت:

عدم شستشوی صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی

در صورتی که ظروف در ماشین به درستی تمیز نمی‌شوند ممکن است مشکل از چیدمان نادرست ظروف و یا عدم کارکرد صحیح بازوی آبپاش باشد که در این صورت می‌توانید جهت تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم با ما تماس بگیرید. همچنین در صورت نیاز به خدمات بیشتر می‌توانید از نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم درخواست نمایید.

عدم تخلیه کامل آب در ماِشین ظرفشویی

اگر آب به طور کامل تخلیه نمی‌شود، در این صورت احتمالا پمپ آب ظرفشویی دچار مشکل شده است و نیاز به بررسی توسط نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم دارد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

در بسیاری مواقع مشکل از سیستم برقی و برد الکترونیکی ظرفشویی است. در این وضعیت باید برای عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی در قم با واحد تعمیرات تماس بگیرند. همچنین شما می‌توانید در هر زمان با نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم تماس حاصل نمایید.

عدم کارکرد صحیح دکمه‌های ماشین ظرفشویی

اگر دکمه‌های دستگاه به درستی کار نمی‌کند ممکن است مشکل از برد الکترونیکی دستگاه باشد که لازم است جهت تعمیر ظرفشویی تکنوگاز با ما تماس بگیرید.

عدم خشک شدن صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی

در این حالت احتمالا سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی معیوب شده است و نیاز به بررسی و تعمیر توسط نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز دارد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوگاز در نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بستگی به این موضوع دارد که چه قطعاتی معیوب باشند و این که آیا قطعات معیوب قابل تعمیر هستند یا باید تعویض شوند. گاهی ممکن است ماشین ظرفشویی نیاز به تعمیر نداشته باشد و تنها با سرویس کردن دستگاه توسط واحد تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم مشکل رفع شود. برای برآورد هزینه تعمیر ظرفشویی، لازم است کارشناس نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم به صورت حضوری دستگاه را مورد بررسی و عیب یابی قرار دهد و پس از بررسی هزینه‌های تعمیر به شما اعلام خواهد شد.

 

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمی ظرفشویی تکنوگاز در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز در قم

تعمیر ظرفشویی تکنوگاز در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *