تعمیرات لباسشویی کرال در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی کرال در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کرال قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی کرال ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی کرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کرال در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی کرال جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی کرال در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کرال در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی کرال و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی کرال
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی کرال
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی کرال
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی کرال
نمایندگی تعمیرات لباسشویی کرال در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی کرال در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی کرال در قم

در این مقاله به بررسی رایج ترین مشکلات مهم ترین وسیله در خانه یعنی ماشین لباسشویی می پردازیم. ما سعی خواهیم کرد به سوالات متداول در مورد خرابی ها و نقص ها پاسخ دهیم و ترفند های کوچکی را اضافه کنیم که به شما امکان می ­از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنید. در ادامه به مشکلاتی که به مرور زمان در ماشین لباسشویی کرال ایجاد می شود و مراجعه به نمایندگی لباسشویی کرال در قم را ضرورت می بخشد، می پردازیم. تعمیر لباسشویی در قم با بالاترین سطح کیفیت انجام می شود. به همین دلیل ما همیشه توصیه می کنیم قبل از اقدام خودسرانه برای تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود، با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید که می­تواند ایرادات دستگاه شما را به خوبی برطرف نموده و وضعیت دستگاه را به حال اولیه بازگرداند. حالا بیایید شایع­ ترین مشکل ماشین لباسشویی کرال چیست.

ماشین لباسشویی کرال خیلی پر سر و صدا است

چند بار پیش آمده که به دلیل صدای بی وقفه ماشین لباسشویی آزرده خاطر شوید اما ندانید چگونه می توان این مشکل را برطرف نمود؟ نمایندگی لباسشویی کرال در قم به شما کمک می کند از شر صدای بلند ماشین لباسشویی خود، نجات پیدا کنید. راه حل مشکل ممکن است ساده­ تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید البته به شرط اینکه به تعمیرکار متخصص تعمیر لباسشویی کرال در قم مراجعه کنید. در اغلب اوقات، صدا احتمالاً مربوط به سایش یاتاقان است. احتمال دیگر وجود جسم خارجی در پمپ تخلیه است. در این مورد، بهترین راه حل تماس با یک تکنسین فعال در نمایندگی لباسشویی کرال در قم برای تشخیص وضعیت بلبرینگ ­ها و پمپ تخلیه است.

تعمیر لباسشویی کرال در قم

تعمیر نشنی آب لباسشویی در نمایندگی لباسشویی کرال در قم

اغلب اتفاق می­افتد که ماشین لباسشویی از در یا از لوله ­های پر و تخلیه آب نشت می­کند. قبل از هر چیز توصیه می­کنیم برای جلوگیری از آسیب رساندن به ماشین، رفتارهای مفیدی مانند بارگذاری بیش از حد ماشین و عدم اغراق در مواد شوینده اتخاذ کنید تا از بالا آمدن آب که می­تواند باعث نشتی دریچه­ های ایمنی داخلی داخل ماشین لباسشویی شود، جلوگیری کنید. . در صورت نشتی، نکته مهم این است که محل نشتی را پیدا کنید تا متوجه شوید که آسیب چقدر است:

نشتی از جلو: احتمالاً مخزن مواد شوینده آسیب دیده است و نیاز به تعویض دارد.

نشت از پایین: این می تواند به سادگی یک واشر آسیب دیده یا جسم خارجی در فیلتر باشد.

در صورت نشتی آب از ماشین لباسشویی حتی در زمان خاموش بودن، ممکن است به شیلنگ ورودی آسیب وارد شود که برای جلوگیری از مشکلات بدتر باید سریعاً تعویض شود. در هر صورت، ما به شما توصیه می کنیم با یک متخصص آشنا به  تعمیر لباسشویی کرال در قم تماس بگیرید.  نشت آب می تواند زنگ خطر سایر مشکلات جدی تر باشد.

ماشین لباسشویی کرال از آب پر نمی­شود

ماشین لباسشویی آب نمی­آورد یا خیلی کم است؟ در بیشتر موارد مشکل کاملا جدی است، مربوط به شیر برقی یا سوئیچ فشار است و نیاز به مداخله تخصصی نمایندگی لباسشویی کرال در قم دارد. برای تشخیص اولیه با تعمیرکاران آشنا به تعمیر لباسشویی کرال در قم تماس بگیرید .نمایندگی لباسشویی کرال در قم

تعمیر عدم روشن شدن ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی کرال در قم

یکی دیگر از مشکلات بسیار آزاردهنده زمانی ایجاد می­شود که ماشین لباسشویی از راه اندازی امتناع می­ورزد، حتی اگر همه چیز را کاملاً آماده کرده باشید. علل می تواند متفاوت باشد:

سوکت: ممکن است به اشتباه وارد شود یا آسیب دیده باشد.

درب اشتباه بسته شده باشد: از روشن شدن دستگاه جلوگیری می­کند.

قفل الکترونیکی: به راحتی قابل تعویض است و در پشت حلقه واشر قرار دارد

اگر مشکل ادامه داشت، آسیب فنی است و هیچ کاری نمی­توانید انجام دهید جز اینکه یک تکنسین  متخصص تعمیر لباسشویی کرال در قم را برای مداخله حرفه ای پیدا کنید.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کرال در قم

تعمیر لباسشویی کرال در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION