تعمیرات لباسشویی ویرپول در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ویرپول در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی ویرپول ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی ویرپول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی ویرپول در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ویرپول در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی ویرپول و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی ویرپول
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی ویرپول
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی ویرپول
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی ویرپول
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی ویرپول در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم

آیا ماشین لباسشویی شما مشکل دارد و از آن استفاده نمی­کنید، آیا به محض اینکه ماشین شما خراب شد عوضش می­کنید؟ دیگر نیازی نیست ماشین خراب شده خود را عوض کنید و هزینه زیادی بپردازید. نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم به عنوان بزرگترین مرکز تعمیر لباسشویی در قم با داشتن نیروی متخصص و حرفه­ای، با کیفیت ترین خدمات تعمیرات ماشین را به شما ارائه می­دهد. تیم تکنیسین حرفه­ای تعمیر لباسشویی ویرپول در قم از لحاظ فنی کاملاً آماده هستند و با داشتن تجربه کاری چندین ساله در تعمیر ماشین ­های لباسشویی خیال شما را از بابت تعمیر وسایل برقی کاملاً راحت می­سازد.

آیا ماشین لباسشویی ویرپول شما کار نمیکند؟

مشکل روشن نشدن و کار نکردن ماشین دلایل زیادی دارد: ممکن است سویچ درب دستگاه شما مشکل داشته باشد و یا ماشین دستگاه درست نمی­چرخد، ماشین های لباسشویی ویرپول  طوری طراحی شده­اند که وقتی درب بازشوی آنها باز باشد، کار نمی­کنند، موقعی که از ماشین استفاده می­کنید، باید درب آنها بسته باشد، زیرا وقتی درب باز است و چرخ ماشین در حال چرخش است، ممکن است آب وارد قسمت سوئیچ شود، اگر آب وارد سوئیچ شود ممکن است سیستم برقی سوئیچ دچار اختلال شود. پس ابتدا بهتر است وضعیت سوئیچ را بررسی کنید و از عدم اتصال سیم های سوئیچ مطمئن شوید. اگر مشکل ماشین شما برطرف نشد، به  نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم مراجعه کنید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما رفع شود و یا با کارشناسان تعمیر لباسشویی ویرپول در قم تماس بگیرید و طبق راهنمایی آنها عمل کنید تا ماشین شما درست عمل کند.

برطرف کردن مشکل توقف ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم

اگر ماشین شما روشن نمی­شود و چرخ آن حرکت نمی­کند، احتمال زیادی دارد که ماشین چرخش دستگاه شما گرم شده باشد و یا اینکه اتصال سیمی داشته باشد.

 گاهی وقتا ماشین ناگهان خاموش می­شود و یا روشن نمی­شود، نگران نباشید ممکن است با سرد شدن ماشین دستگاه، دوباره روشن شود و چرخش ماشین به کار بیافتد، اگر خود شما قادر به راه اندازی ماشین نیستید، به نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم مراجعه کنید و ماشین خود را به تیم تعمیر لباسشویی ویرپول در قم بسپارید تا آنها با امکانات فنی و تخصص بالا، به سریع­ترین زمان ممکن، ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنند.

مشکل صافی­ ها و شیلنگ های آب لباسشویی

ماشین­های لباسشویی ویرپول از طریق شیلنگ­های لاستیکی به آب شهری وصل می­شوند و یه این ترتیب آب خود را تأمین می­کنند، این صافی ها و شیلنگ ها دارای فیلترهای کوچکی هستند که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد موجود در آب استفاده می­شوند، گاهی وقتا این صافی ها بسته میشوند و یا رسوبات داخل شیلنگ ها تجمع کرده و از ورود آب جلوگیری می­کنند.

خرابی کمک فلز لباسشویی ویرپول

آسیب دیدن کمک فلز لباسشویی ویرپول باعث عدم لرزش دیگ شستشو  و ایجاد سروصدای زیادی می­شود. در صورتی که ماشین شما با این مشکل مواجه شده باشد، با تعمیر و تعویض کمک فلز در سیستم ماشین لباسشویی مشکل ماشین شما برطرف می­شود. برای خرید کمک فلز لباسشویی ویرپول اورجینال به نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم مراجعه کنید و در صورتی که نمی­توانید کمک فلز دستگاه لباسشویی خود را تعویض کنید، دستگاه خود را به نمایندگی ببرید تا تیم تعمیر لباسشویی ویرپول در قم به بهترین وجه لباسشویی شما را تعمیر کند.

تعمیر تایمر لباسشویی ویرپول

تایمر/ برد لباسشویی به عنوان هسته اصلی و مغز ماشین لباسشویی است، در واقع دستور شروع و قطع هر قطعه­ ای را در زمان مشخص تعیین می­کند. خرابی تایمر دستگاه باعث اختلال در کارکرد دستگاه، تخلیه نکردن آب، کارنکردن درست چرخ ماشین و غیره می­شود، بنابراین تعمیر آن الزامی است.

در صورتیکه تایمر ماشین شما مشکل دارد، به هیچ وجه ماشین خود را دستکاری نکنید، در کمترین زمان ممکن به نمایندگی لباسشویی ویرپول در قم مراجعه کنید تا ماشین شما را تعمیر کرده و از خرابی قطعات دیگر ماشین جلوگیری شود.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در قم

تعمیر لباسشویی ویرپول در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION