تعمیرات لباسشویی سپهر الکتریک در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سپهر الکتریک قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی سپهر الکتریک ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی سپهر الکتریک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی سپهر الکتریک جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی سپهر الکتریک و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی سپهر الکتریک
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی سپهر الکتریک
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی سپهر الکتریک
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سپهر الکتریک در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در قم

در لوازم خانگی، ماشین لباسشویی جزو مهم ترین‏ها محسوب می‏شود. امروزه می‏توان در بازار مدل‏های متنوعی را از انواع ماشین لباسشویی ‏ها مشاهده نمود. یکی از ماشین لباسشویی‏های با کیفیت و پرفروش تولید داخل، ماشین لباسشویی سپهر الکتریک می‏باشد. ماشین لباسشویی سپهر الکتریک دارای طراحی مدرن و پیشرفته است ولی برخی از مشکلات آن سبب شده تا کاربران پس از خرید آن به مشکل برخورد کنند. اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که از کوچک ترین تا بزرگترین مشکلات این ماشین لباسشویی، در نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در قم قابل برطرف شدن هستند. لازم به ذکر است که تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم به بهترین شکل ممکن توسط متخصصان انجام می‏گردد.

علت مصرف برق بالای لباسشویی سپهر الکتریک

یکی از مشکلات عمده ماشین لباسشویی سپهر الکتریک، مصرف برق بسیار بالا است. این ماشین لباسشویی دارای موتوری بسیار پرقدرت با اتصال چرخ تسمه می‏باشد. عدم وجود گیربکس بر روی این ماشین لباسشویی سبب شده تا فشار موتور بیشتر شود و در نتیجه مصرف برق افزایش یابد. البته فراموش نکنید که برخی از مشکلات همچون خراب بودن اجزای الکتریکی، می‏تواند سبب افزایش مصرف انرژی این ماشین لباسشویی گردد. در چنین مواقعی پیشنهاد می‏شود به نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در قم مراجعه کنید تا متخصصان مشکل رابه بهترین شکل ممکن برطرف سازند.

دلیل ارور دادن ماشین لباسشویی و رفع آن در نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در قم

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی سپهر الکتریک که سبب ترس کاربران می‏گردد، ارور دادن متعدد صفحه نمایش است. بسیاری از افراد با مشاهده کلمه ارور بر روی صفحه نمایش فکر می‏کنند که لباسشویی آن‏ها دچار آسیب زیادی شده است و هزینه‏ های تعمیر آن بسیار سنگین خواهد بود؛ اما در حقیقت، خطایی بر روی کامپیوتر لباسشویی به وجود آمده یا یکی از اجزای الکتریکی آن دچار آسیب شده است. در چنین مواقعی پیشنهاد می‏شود برای کاهش هزینه‏ های تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم، به نمایندگی ‏های مجاز و معتبر مراجعه نمایید تا متخصصان مشکل را به بهترین شکل برطرف سازند.

آیا مشکل شستشو طولانی مدت ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی سپهرالکتریک در قم قابل حل است؟

شستشو طولانی مدت، یکی از عمده مشکلاتی است که سبب افزایش مصرف آب و انرژی الکتریکی می‏گردد. برخی از لباسشویی‏های سپهر الکتریک، دارای برنامه نویسی کامپیوتر دقیقی نمی‏باشند. این امر سبب می شود تا زمان شستشو افزایش یابد. در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم اقدام نمایید تا متخصصان به وسیله دستگاه ‏های پیشرفته، کامپیوتر ماشین لباسشویی شما را از ابتدا برنامه نویسی کنند.

علت صدای زیاد موتور لباسشویی سپهر الکتریک

یکی از مشکلاتی که می تواند برای کاربران ماشین لباسشویی سپهر الکتریک بسیار ناخوشایند باشد، صدای زیاد موتور است. در برخی از مواقع، به دلیل سنگین شدن بیش از حد دیگ شستشو بلبرینگ های موتور دچار آسیب می شوند و استحکاک را افزایش می دهند. این امر سبب می شود تا در زمان روشن بودن لباسشویی به ویژه موتور خشک کن، صدا چندین برابر افزایش یابد. در این مواقع پیشنهاد می شود سریعا برای تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم اقدام کنید. لازم به ذکر است، برای تعمیر لباسشویی در قم باید تنها به نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در قم مراجعه نمایید تا بتوانید ماشین لباسشویی خود را همانند روز اول دریافت نمایید.

مشکل نشت آب از درب لباسشویی سپهر الکتریک

مشکل نشت آب از درب جلوی ماشین لباسشویی، می تواند امری بسیار خطرناک باشد. در برخی از مواقع، ممکن است به دلیل خراب شدن لاستیک آبگیر یا ترک خوردن درب شیشه ای ماشین لباسشویی، نشتی آب به وجود آید. اگر نشتی آب را نادید بگیرید، ممکن است آب به اجزای الکتریکی نفوذ کند و در نتیجه با خطر برق گرفتگی مواجه شوید. در چنین مواقعی پیشنهاد می شود فقط و فقط به نمایندگی لباسشویی سپهر الکتریک در قم مراجعه نمایید تا متخصصان در کمترین زمان مشکل را برطرف سازند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم

تعمیر لباسشویی سپهر الکتریک در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION