تعمیرات لباسشویی سوپرا در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی سوپرا در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سوپرا قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی سوپرا ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی سوپرا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سوپرا در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سوپرا در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی سوپرا جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی سوپرا در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سوپرا در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی سوپرا و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی سوپرا
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی سوپرا
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی سوپرا
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی سوپرا
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سوپرا در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی سوپرا در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم

ماشین لباسشویی، یکی از مهم ترین اجزای هر خانه محسوب می‏گردد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو مدل‏های متنوعی از انواع لباسشویی‏ با برندهای مختلف در بازار وجود دارند؛ یکی از لباسشویی‏ های کم استهلاک و مقرون به صرفه، ماشین لباسشویی سوپرا می‏باشد. ماشین لباسشویی سوپرا همانند دیگر ماشین‏ های لباسشویی دارای کیفیت بالا و امکانات زیادی می‏باشد. اما در برخی از مواقع، بعضی از مشکلات این لباسشویی سبب ناراحتی کاربران می‏گردد. اما هیچ جای نگرانی نیست؛ شما می‏توانید به مراجعه به نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم، ماشین لباسشویی خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایید. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی سوپرا در قم بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

علت خراب شدن موتور لباسشویی سوپرا

موتور، از مهم ترین اجزای ماشین لباسشویی محسوب می‏گردد. موتور ماشین لباسشویی سوپرا همانند دیگر موتورهای الکتریکی، دارای سیم پیچ دومرحله ای تمام مس است. در برخی از مواقع، به دلیل بار سنگین دیگ شستشو دمای سیم‏ها بسیار بالا می‏رود و در نتیجه آن‏ها می‏سوزند. در چنین مواقعی، پیشنهاد می‏شود کار را به دست متخصصان بسپارید و برای تعمیر لباسشویی در قم به نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم مراجعه نمایید تا متخصصان به بهترین شکل ممکن تعمیرات را انجام دهند.

دلیل نشت آب از پشت لباسشویی و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم

نشت آب از قسمت پشت ماشین لباسشویی، یکی از مسائلی است که می‏تواند برای کاربران بسیار ناراحت کننده باشد؛ در برخی از مواقع، ممکن است به دلیل خراب بودن شیلنگ‏های اتصال ماشین لباسشویی به آب شهر، پشت لباسشویی خیس شود. اما در برخی از مواقع، سوپاپ یا شیر الکتریکی لباسشویی دچار مشکل می‏شود و در نتیجه جریان آب را نمی‏تواند قطع کند. در چنین مواقعی باید سریعا آب را قطع کنید و برای تعمیر لباسشویی سوپرا در قم اقدام نمایید.

آیا مشکل لرزش بالای لباسشویی قابل حل شدن است؟

در برخی از مواقع، ممکن است مشاهده کنید که خشک کن لباسشویی دارای لرزش بسیار زیادی است. لرزش کم ماشین لباسشویی سوپرا در هنگام روشن بودن موتور خشک کن، عادی است چرا که موتور در حال گرداندن محفظه شستشو با دور 1400 است. اما در برخی از مواقع، لرزش خشک کن به قدری بالا می‏رود که لباسشویی تکان می‏خورد. اگر به این مشکل توجه نکنید، ممکن است تمامی اجزای درون ماشین لباسشویی از جمله گیربکس دچار آسیب شوند. در چنین مواقعی باید سریعا لباسشویی را به نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم منتقل نمایید تا متخصصان در کمترین زمان مشکل را برطرف سازند.

علت وجود بو نامطبوع درون محفظه و رفع آن در نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم

حتما تابحال با مشکل بو نامطبوع محفظه ماشین لباسشویی سوپرا مواجه شده اید؛ در برخی از مواقع، به دلیل تخلیه نشدن کامل آب درون ماشین لباسشویی و وجود رطوبت بالا در آن، باکتری‏ها به سرعت رشد می‏کنند و بو نامطبوعی را تولید می‏نمایند. این مشکل زمانی به وجود می‏آید که پمپ تخلیه آب و کانال‏های هوا دچار مشکل شده باشند. در چنین مواقعی باید بجای انجام فعالیت‏ هایی همچون خشک کردن داخل محفظه یا استفاده از بوگیرهای شیمیایی، سریعا برای تعمیر لباسشویی سوپرا در قم اقدام نمایید و آن را به نمایندگی معتبر منتقل کنید.

خرابی تایمر لباسشویی سوپرا

در برخی از مواقع، ممکن است تایمر الکتریکی دیجیتال ماشین لباسشویی سوپرا دچار مشکل شود و نتواند زمان شستشو، آبکشی و خشک کن را به خوبی تنظیم نماید؛ این مشکل زمانی به وجود می‏آید که تایمر اصلی دچار مشکل شده یا خطا هایی بر روی کامپیوتر فرمان دهنده ماشین لباسشویی به وجود آمده اند. در این مواقع، باید سریعا به نمایندگی لباسشویی سوپرا در قم مراجعه کنید تا متخصصان به وسیله ابزارهای مدرن و پیشرفته، مشکل را برطرف سازند. فراموش نکنید که تعمیر لباسشویی سوپرا در قم، توسط نمایندگی‏ های معتبر به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی سوپرا در قم

تعمیر لباسشویی سوپرا در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION