تعمیرات لباسشویی دلفا در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی دلفا در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلفا قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی دلفا ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی دلفا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دلفا در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی دلفا در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلفا جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی دلفا در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی دلفا در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی دلفا و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی دلفا
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی دلفا
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی دلفا
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی دلفا
نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلفا در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی دلفا در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی دلفا در قم

یکی از پرفروش ترین انواع ماشین لباسشویی، برند دلفا می‏باشد. ماشین لباسشویی دلفا که تحت لیسانس ایتالیا تولید می‏شود، دارای کیفیت بسیار بالایی است. این ماشین لباسشویی مجهزبه امکانات زیادی برای رفاه حال بیشتر کاربران می‏باشد. اما در برخی از مواقع، به دلیل رعایت نکردن برخی از نکات در زمان استفاده از این ماشین لباسشویی، مشکلاتی به وجود می‏آید. اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که متخصصان قادر هستند در نمایندگی لباسشویی دلفا در قم، تمامی مشکلات کوچک و بزرگ این ماشین لباسشویی را برطرف سازند. فراموش نکنید که تعمیر لباسشویی دلفا در قم، توسط متخصصان به بهترین شکل ممکن انجام می‏شود.

علت تمیز نشدن لباس و رفع آن در نمایندگی لباسشویی دلفا در قم

تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی دلفا، یکی از مشکلاتی است که برای کاربران امری بسیار ناخوشایند است. دربرخی از مواقع، به دلیل استفاده از مواد شوینده نامرغوب، دریچه ‏های ورودی شوینده دچار رسوب زدگی می‏شوند و در نتیجه محلول شوینده به همراه آب به دیگ شستشو نمی رسند. در چنین مواقعی باید برای تعمیر لباسشویی در قم اقدام نمایید و کار را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

دلیل نشت آب از قسمت عقب لباسشویی دلفا

یکی از مهم ترین دلایل نشت آب از قسمت عقب ماشین لباسشویی دلفا، خراب بودن سوپاپ الکتریکی یا همان قطع کن آب می‏باشد. در قسمت عقب ماشین لباسشویی دلفا، در محل اتصال لوله به آب شهر یک قطع کن الکتریکی وجود دارد تا بتواند در زمان روشن و خاموش بودن ماشین لباسشوی فشار آب را تنظیم یا قطع کند. زمانی که این قطعه دچار آسیب بشود، نمی تواند جلوی فشار آب را بگیرد و این امر سبب می‏شود تا ماشین لباسشویی با مشکل نشتی آب مواجه شود. در چنین مواقعی فقط و فقط باید به نمایندگی لباسشویی دلفا در قم مراجعه کنید تا متخصصان این مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف سازند.

علت وجود بوی نامطبوع در لباسشویی دلفا چیست؟

وجود بوی نامطبوع درون محفظه ماشین لباسشویی، یکی از مشکلاتی است که برای تمامی کاربران امری ناخوشایند می‏باشد. منشاء اصلی بوی نامطبوع درون محفظه لباسشویی، کیپ شدن محفظه‏ های هوا و وجود رطوبت فراوان در آن است. این مشکل زمانی به وجود می آید که پرز و نخ ‏های لباس ‏ها در زمان شستشو، وارد روزنه ‏های هوا دیگ شستشو می‏شوند و در نتیجه پس از شستشو اجازه خروج هوا را نمی‏دهند. در چنین مواقعی، باید برای تعمیر لباسشویی دلفا در قم اقدام نمایید و آن را به نمایندگی لباسشویی دلفا در قم منتقل نمایید تا متخصصان به بهترین شکل ممکن مشکل را برطرف سازند.

مشکل شستشو طولانی مدت و رفع آن در نمایندگی لباسشویی دلفا در قم

شستشو طولانی مدت ماشین لباسشویی دلفا، سبب افزایش چندین برابری مصرف آب و انرژی برق می‏گردد. در برخی از مواقع، ممکن است به دلیل قطع و وصل شدن متعدد برق، سیستم هوشمند و اتوماتیک ماشین لباسشویی دچار خطا بشود و نتواند زمان شستشو را تنظیم نمایید. در چنین مواقعی باید برای تعمیر لباسشویی دلفا در قم اقدامات لازم را انجام دهید تا متخصصان به وسیله دستگاه ‏های مدرن و پیشرفته، سیستم اتوماتیک ماشین لباسشویی را مجدد برنامه نویسی کنند.

علت روشن نشدن لباسشویی دلفا

در برخی از مواقع، ممکن است با فشردن کلید پاور ماشین لباسشویی دلفا، نتیجه ای حاصل نشود. این امر ممکن است برای کاربران بسیار نگران کننده باشد و آن‏ها فکر کنند که مجبور به پرداخت هزینه‏ های سنگین جهت تعمیرات هستند. اما در واقع این گونه نیست؛ اگر با این مشکل مواجه شدید، ابتدا اتصال ماشین لباسشویی به برق را بررسی کنید. پس از آن اگر مشکل برطرف نشد، ماشین لباسشویی را به نمایندگی لباسشویی دلفا در قم منتقل نمایید تا متخصصان برای تعمیر لباسشویی دلفا در قم اقدام نمایند و مشکل را در کمترین زمان با کمترین هزینه برطرف نمایند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی دلفا در قم

تعمیر لباسشویی دلفا در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION