تعمیرات لباسشویی توشیبا در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی توشیبا در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی توشیبا ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی توشیبا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی توشیبا در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی توشیبا در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی توشیبا و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی توشیبا
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی توشیبا
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی توشیبا
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی توشیبا
نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی توشیبا در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی توشیبا در قم

ماشین لباسشویی توشیبا یکی از باکیفیت ترین و برترین انواع ماشین لباسشویی موجود دربازار لوازم خانگی کشور محسوب می‏گردد و دارای طرفداران بسیار زیادی است. ماشین لباسشویی توشیبا از سال‏های بسیار دور تا به امروز در بازار لوازم خانگی با مدل‏های بسیار متنوع وجود دارد. اما متاسفانه متخصصان ژاپنی در طراحی و ساخت برخی از اجزای ماشین لباسشویی توشیبا کم لطفی نموده اند و این امر سبب کاهش طول عمر این دستگاه شده است. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که تعمیرات صفر تا صد این دستگاه در نمایندگی لباسشویی توشیبا در قم امکان پذیر است. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی توشیبا در قم توسط نمایندگی‏ ها، به بهترین شکل ممکن انجام می‏شود.

علت به صدا افتادن گیربکس لباسشویی توشیبا

یکی از متعدد ترین مشکلاتی که برای کاربران ماشین لباسشویی توشیبا به وجود می‏آید، افزایش صدای گیربکس ماشین لباسشویی است. ماشین‏های لباسشویی توشیبا بجای اتصال چرخ تسمه، دارای اتصال گیربکسی هستند. در برخی از مواقع، کاربران در هنگام جابجایی ماشین لباسشویی توشیبا، پیچ‏های قفل کن پشت لباسشویی را نمی‏بندند و این امر سبب می‏شود تا خلاصی بین دنده‏ها در هنگام جابجایی، سبب تکان خوردن و خراب شدن تنظیمات آن‏ها گردد. در چنین مواقعی، پیشنهاد می‏شود ماشین لباسشویی را به هیچ عنوان روشن نکنید و آن را به نمایندگی لباسشویی توشیبا در قم منتقل نمایید تا متخصصان تعمیر لباسشویی در قم را به بهترین شکل انجام دهند.

دلیل از کار افتادن پس از جابجایی و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی توشیبا در قم

از کار افتادن ناگهانی پس از جابجایی، یکی دیگر از مشکلاتی است که دلیل اصلی آن سحل انگاری کاربران می‏باشد. همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، خلاصی زیادی در میان چرخ دنده‏ های گیربکس وجود دارد. در هنگام جابجایی، اگر پیچ‏های پشت لباسشویی بسته نشوند خلاصی گیربکس سبب برهم خوردن تنظیمات چرخ دنده‏ها و خارج شدن آن‏ها از شفت موتور می‏گردد. به همین دلیل، باید پیش از آن که ماشین لباسشویی توشیبا را جابجا کنید، حتما پیچ‏های قسمت پشت آن را محکم سر جای خود ببندید. در چنین مواقعی، پیشنهاد می‏شود برای تعمیر لباسشویی توشیبا در قم اقدام نمایید و کار را به دست متخصصان بسپارید تا آن‏ها به بهترین شکل ممکن مشکل ر برطرف سازند.

آیا موتور ماشین لباسشویی توشیبا در نمایندگی لباسشویی توشیبا در قم قابل تعمیر است؟

در بسیاری از مواقع، به دلیل توجه نکردن کاربران به دمای موتور و میزان تحمل ماشین لباسشویی توشیبا، موتور آن را دچار آسیب می‏کنند. موتور ماشین لباسشویی توشیبا دارای طراحی منحصر به فرد و مدرنی است. این امر سبب شده تا تعمیرات آن کمی دشوار تر شود. اما شما می‏توانید با مراجعه به نمایندگی معتبر، برای تعمیر لباسشویی توشیبا در قم اقدام نمایید و موتور آن را همانند روز اول تعمیر نمایید. ناگفته نماند که هزینه های تعمیر موتور ماشین لباسشویی توشیبا نسبت به دیگر انواع ماشین‏ های لباسشویی کمی گران تر است.

علت روشن نشدن موتور خشک کن لباسشویی توشیبا

یکی دیگر از مشکلاتی که سبب نگرانی کاربران ماشین لباسشویی توشیبا می‏گردد، روشن نشدن موتور خشک کن است. ماشین لباسشویی توشیبا، مجهز به موتور خشک کن با توان 1500 دور بر دقیقه می‏باشد که قادر است لباس‏ها را در مدت زمان 7 دقیقه به طور کامل خشک کند. در برخی از مواقع، ممکن است پس از شستشو و آبکشی لباس‏ها نوبت به خشک کن که می‏رسد، سریعا دستگاه ارور دهد. این مشکل زمانی به وجود می‏آید که بر روی سیستم الکتریکی ماشین لباسشویی مشکل و نقص فنی به وجود آمده است. در چنین مواقعی، باید ابتدا ماشین لباسشویی را از برق بکشید. ناگفته نماند که اگر اقدامی برای روشن کردن موتور خشک کن انجام دهید، ممکن آسیب بیشتری به آن وارد کنید. در چنین شرایطی باید به نمایندگی لباسشویی توشیبا در قم بروید و برای تعمیر لباسشویی توشیبا در قم به بهترین شکل ممکن اقدام نمایید.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا در قم

تعمیر لباسشویی توشیبا در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION