مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند الکترولوکس( Electrolux) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم  (Electrolux)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های الکترولوکس در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم

نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم

ماشین ظرفشویی الکترولوکس مدرن مجهز به سیستم کنترل و خود تشخیص مطمئن و کاملی هستند که تمامی وظایف و عملکردهای دستگاه حین کار را بررسی می‌کند. گاهی ممکن است روی نمایشگر دستگاه کد خطایی نمایان شود که چون معنی آن را نمی‌دانید حسابی سر در گم خواهید شد. در این مطلب به بررسی مهم‌ترین خطاهای ظرفشویی الکترولوکس خواهیم پرداخت و راهکارهای رفع ایرادات را با شما در میان خواهیم گذاشت. لازم به ذکر است که برای رفع خطاها بهتر است به منظور تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم از نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم کمک بگیرید.

بررسی رایج‌ترین خطاهای ظرفشویی طبق نظر نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم

در این قسمت به بررسی مهم‌ترین خطاهای ظرفشویی الکترولوکس خواهیم پرداخت:

خطای i10 ماشین ظرفشویی (خطای ورودی آب)

کد i10 ماشین ظرفشویی، خطای ورود آب است که نشان می‌دهد ماشین ظرفشویی با آب پر نمی‌شود. برخی اوقات ممکن است کلید فشار و یا یک سنسور معیوب شده باشد که نمی‌تواند آبگیری را تشخیص بدهد و نیاز به بررسی توسط نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم دارد.

برای عیب یابی بررسی کنید شیر آب کاملا باز باشد و شلنگ‌ها پیچ نخورده باشند. شلنگ‌ها را بررسی کنید که مسدود نشده باشند. کلید فشار و شیر برقی را بررسی کنید و در صورت وجود هرگونه مشکل و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات با واحد تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم تماس بگیرید.

خطای i20 ماشین ظرفشویی (خطای تخلیه)

این خطا در صورتی ایجاد می‌شود که ماشین ظرفشویی قادر به تخلیه آب نباشد. ممکن است فیلتر، پمپ تخلیه و یا شلنگ‌ها مسدود شده باشند که نیاز به بررسی توسط نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم دارد. اگر ظرفشویی خالی است و این خطا نمایش داده می‌شود ممکن است سنسور فشار محدود شده باشد. این خطا از رایج‌ترین خطاهای ظرفشویی الکترولوکس است.. برای پیشگیری از تکرار این خطا، ظرفشویی را ماهی یکبار با یک عدد قرض شستشو روشن کنید تا از تمیز شدن فیلترها مطمئن شوید. چنان چه مشکل حل نشد برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم با ما در تماس باشید.

خطای i30 ماشین ظرفشویی (خطای نشتی)

این خطا بدان معناست که ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد. این مشکل می‌تواند به دلیل سوراخ شدن شلنگ‌ها یا سوراخ شدن درب ایجاد شود که نیاز به بررسی توسط نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم دارد. همچنین ممکن است مخزن ترک خورده باشد که لازم است توسط واحد تعمیر ظرفشویی الکترولوکس، تعمیر یا تعویض گردد.

خطای i50 ماشین ظرفشویی (خطای ایراد در گردش آب)

این خطا به دلیل ایراد در گردش آب درون دستگاه ایجاد می‌شود که لازم است عیب یابی توسط نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم انجام شود. ممکن است در قطعه‌ای که مسئول گردش آب است ایراداتی رخ داده باشد و یا اتصال کوتاه ایجاد شده باشد. در این صورت پمپ مدتی با تمام توان کار کرده و سپس شستشو کاملا متوقف می‌شود. تعمیر یا تعویض این قطعه نیاز به حضور تکنسین مجرب واحد تعمیر ظرفشویی الکترولوکس دارد.

خطای i60 ماشین ظرفشویی (خطای گرمایش)

این خطا بدین معنی است که آب به اندازه کافی گرم نمی‌شود و یا بیش از حد گرم کی شود. ممکن است سیم کشی آسیب دیده باشد و یا سنسور دما از کار افتاده باشد. برای عیب یابی با نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس تماس بگیرید. همچنین ممکن است پمپ گردش از کار افتاده باشد که می‌توانید جهت تعمیر ظرفشویی در قم با ما در تماس باشید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل در نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم

در این مطلب به بررسی مهم‌ترین خطاهای ظرفشویی الکترلوکس پرداختیم و راهکارهای مفیدی جهت رفع مشکل به شما ارائه دادیم. در صورتی که موفق به رفع مشکل نشدید، واحد تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم در خدمت شماست و در کمترین زمان ممکن خطاهای ماشین ظرفشویی را عیب یابی کرده و تعویض یا تعمیر قطعات معیوب را انجام خواهد داد. همچنین در صورت نیاز به خدمات بیشتر می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم تماس بگیرید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس در قم

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *