مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در قم | تعمیر،نصب و سرویس

برند زیمنس ( SIEMENS ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم (SIEMENS)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های زیمنس در قم باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زیمنس در قم

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم :

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم:

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم

نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم

در این مطلب به بررسی ماشین ظرفشویی زیمنس و ارور‌ها و خطاهایی که ممکن است در ماشین‌های ظرفشویی زیمنس ایجاد شود، پرداخته‌ایم. این برند محصولات مختلفی از لوازم خانگی را تهیه و تولید کرده است که شرکت اصلی آن آلمانی بوده و اخیر در برخی کشورها قطعات ظرفشویی آن را مونتاژ می‌کنند. با توجه به ورود کالای قاچاق به کشور بهتر است به تحت پوشش بودن خدمات پس از فروش برند ظرفشویی نوجه کنید که ماشین ظرفشویی زیمنس دارای نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم می‌باشد و جهت خدمات و تعویض و تعمیر ظرفشویی در قم با ما تماس بگیرید.

نقص و خرابی در گردش آب در ظرفشویی زیمنس

اگر در ماشین ظرفشویی زیمنس این مشکل به وجود بیاید، ارور E27 برای شما نمایش داده می‌شود و در واقع نشان دهنده بروز مشکل در در مدار آب است که علت آن می‌تواند به خرابی قطعات الکترونیکی یا سیم کشی دستگاه برگردد شما می‌توانید برای کمک و اطلاعات از انواع ارورهای ماشین ظرفشویی زیمنس از نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم کمک بگیرید و برای رفع این مشکل می‌توانید ابتدا ولتاژ دستگاه را چک کنید تا در محدوده تعیین شده باشد اگر درست بود باید سراغ بررسی سوئیچ آبریزش کف دستگاه بروید که به دلیل تخصصی‌تر شدن مشکل باید برای تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم با ما تماس بگیرید.

خرابی پمپ خشک کن ماشین ظرفشویی زیمنس و رفع آن توسط نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار چنین مشکلی شود خطا و ارور که ظرفشویی نشان می‌دهد E7 می‌باشد که سبب نقص در سیستم خشک کن ظرفشویی شما شده است شما می‌توانید برای کمک و اطلاعات از انواع ارورهای ماشین ظرفشویی زیمنس از نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم کمک بگیرید. در غیر اینصورت برای رفع مشکل و برطرف کردن کد خطای E7 ابتدا به بررسی فن و پروانه‌های آن، پرداخته و از سلامت آن و گیر نکردن چیزی مابین پره‌ها اطمینان حاصل کنید. در صورت سالم بودن فن و پروانه‌ها ممکن است خرابی از فن دستگاه باشد که نیاز به تعویض داشته و شما می‌توانید جهت تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم با ما تماس بگیرید.

اگرعنصر گرمایش (المنت حرارتی) ماشین ظرفشویی زیمنس خراب شود چه کنیم؟

در صورت خرابی در گرمایش (المنت حرارتی) ماشین ظرفشویی زیمنس ارور E12 نمایش داده می‌شود یعنی (المنت حرارتی) کثیف یا مسدود شده است. رای برطرف کردن این ارور کافی است طبق دستورالعمل‌های مربوط به رسوب زدایی، ماشین ظرفشویی را کاملا تمیز کرده و هرگونه گرفتگی را باز کنید. در غیر اینصوت باید از نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم جهت تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم کمک بگیرید.

چرا درب محفظه ماشین ظرفشویی زیمنس به سختی باز می‌شود؟

یکی از رایج‌ترین دلایل بروز این مشکل در ماشین ظرفشویی زیمنس، می‌تواند فعال بودن قفل کودک باشد. شاید تا به حال نمی‌دانستید که این برند ظرفشویی مجهز به قفل کودک است تا از کودکان در برابر خطرات احتمالی تماس با ماشین ظرفشویی محافظت کند. برای حل این مشکل کافی است قفل کودک را غیرفعال کنید و بار دیگر امتحان کنید. زیرا که وقتی قفل ضد کودک روشن است، باز کردن درب ماشین کمی سخت‌تر از حالت عادی است. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از امکانات ظرفشویی خود با نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم تماس بگیرید

کلام پایانی

در سال‌های اخیر در ماشین‌های ظرفشویی برندهای مختلف صفحه نمایش دیجیتال تعبیه شده که عملکرد و ارورهای دستگاه را نشان می‌دهد و شما می‌توانید در صورت خرابی در قسمتی از ظرفشویی متوجه نوع مشکل پیش آمده شوید و اگر می‌توانید خود دستگاه را دوباره راه اندازی کرده و در غیر اینصورت برای برطرف کردن مشکل از نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم یاری جویید و برای تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم با ما تماس بگیرید.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی زیمنس در قم

تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶ 

 تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکز : ۰۹۱۹۰۹۷۴۸۱۱

مناطق تحت پوشش تعمیر در قم

4 thoughts on “تعمیر ظرفشویی زیمنس در قم | نمایندگی تعمیرات، نصب و سرویس

  • soheil says:

   با عرض سلام ایراد به وجود آمده ممکن است از برق ورودی و یا فیوز منزل باشد.اگر ایراد برطرف نشد با مرکز تماس بگیرید.

  • soheil says:

   با عرض سلام و احترام؛ مهم ترین علت میتونه خراب بودن المنت یا هیتر ظرفشویی باشه که در صورت خرابی اونها باید اونها رو تعویض کنید ، برای بررسی دقیق تر و اعزام تکنسین با مرکز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *