تعمیرات لباسشویی آریستون در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آریستون در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی آریستون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی آریستون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی آریستون در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی آریستون در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی آریستون و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی آریستون
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی آریستون
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی آریستون
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی آریستون
نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی آریستون در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی آریستون در قم

یکی از مهم ترین لوازم خانگی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و قادر به آسان کردن کار افراد است، ماشین لباسشویی می‏باشد. امروزه می‏توان انواع مختلفی از ماشین لباسشویی ‏ها در برندهای متنوع را در بازار مشاهده نمود. یکی از پرفروش ترین انواع ماشین لباسشویی، ماشین لباسشویی آریستون است. ماشین لباسشویی آریستون در کنار مزایای فراوانی که دارد، برخی از مشکلات را نیز دارا می‏باشد؛ اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که شما می‏توانید به نمایندگی لباسشویی آریستون در قم مراجعه کنید و مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف سازید. لازم به ذکر است که تعمیر لباسشویی آریستون در قم توسط نمایندگی‏ ها، به بهترین شکل ممکن انجام می‏شود.

لرزش بالای خشک کن و رفع آن در نمایندگی لباسشویی آریستون در قم

یکی از مهم ترین مشکلات ماشین لباسشویی آریستون که با اکثر ماشین لباسشویی‏ های امروزی مشترک است، لرزش خشک کن می‏باشد. در برخی از مواقع، ممکن است به علت تاب افتادن شفت موتور خشک کن و از بین رفتن بلبرینگ‏ها، دیگ شستشو و خشک کن لباس نتواند در مرکز خود به گردش در آید. در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی آریستون در قم اقدام نمایید و کار را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

علت خراب شدن کلید چرخشی ماشین لباسشویی آریستون

از مهم ترین دلایل خراب شدن کلید چرخشی ماشین لباسشویی آریستون، می‏توان به اصابت آب با آن اشاره نمود. کلید‏های چرخشی که در وسط ماشین لباسشویی قرار دارند، از حساسیت بسیار زیادی برخوردار هستند و در برخورد با آب مقاومت چندانی ندارند. ناگفته نماند که اگر کلید چرخشی از کار بیوفتد، شما دیگر نمی‏توانید از ماشین لباسشویی خود استفاده نمایید. به همین دلیل، در این شرایط باید به نمایندگی لباسشویی آریستون در قم مراجعه کنید تا متخصصان تعمیر لباسشویی در قم را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

نشت آب از درب جلو و تعمیر آن در نمایندگی لباسشویی آریستون در قم

در برخی از مواقع، ممکن است به دلیل وجود خطاهایی در جابجایی یا بارگیری ماشین لباسشویی، ترک بسیار کوچکی بر روی درب ماشین لباسشویی آریستون به وجود آمده باشد و آب درون دیگ شستشو لباس از آن بیرون ریزد. البته تنها دلیل نشتی آب از جلوی درب ماشین لباسشویی، ترک خوردن درب نمی‏باشد. اگر لاستیک آب گیر دور درب ماشین لباسشویی نیز دچار آسیب شود، کاربران با مشکل نشتی آب مواجه می‏شوند. در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی آریستون در قم اقدام نمایید.

مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی آریستون

یکی از مهم ترین مشکلاتی که می‏تواند برای کاربران ماشین لباسشویی آریستون به وجود آید، تخلیه نشدن آب درون دیگ شستشو است. در برخی از مواقع به دلیل خراب شدن پمپ تخلیه آب لباسشویی، اب درون دیگ به طور کامل خالی نمی‏شود و درون ماشین لباسشویی می‏ماند. فراموش نکنید که اگر این مشکل را نادید بگیرید، ممکن است بدنه ماشین لباسشویی شما در مدت زمان بسیار کمی دچار پوسیدگی شود. به همین دلیل، باید در زمان تخلیه نشدن آب درون ماشین لباسشویی آریستون، به نمایندگی لباسشویی آریستون در قم مراجعه کنید تا متخصصان مشکل را برطرف سازند.

علت وجود بوی نامطبوع در لباسشویی آریستون در قم

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، در برخی از مواقع ممکن است پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی آریستون عملکرد خوبی نداشته باشد و آب درون دیگ شستشو لباس را به طور کامل تخلیه نکند. علاوه بر آن، در بعضی از وقت‏ ها پرز و نخ ‏های کوچک لباس‏ ها کانال‏ های درون دیگ شستشو لباس را مسدود می‏کنند و اجازه ورود و خروج هوا را نمی دهند. این امر موجب می‏شود تا پس از مدتی به دلیل رشد باکتری‏ها، بو بسیار نامطبوعی درون ماشین لباسشویی تجمع کند. در چنین مواقعی باید برای تعمیر لباسشویی آریستون در قم اقدام کنید و آن را به نمایندگی لباسشویی آریستون در قم منتقل نمایید تا متخصصان مشکل را به بهترین شکل برطرف سازند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در قم

تعمیر لباسشویی آریستون در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION