تعمیرات لباسشویی بهی در قم

02591011297 ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بهی در قم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بهی قم سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش قم سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه قم سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی بهی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در قم بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی بهی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در قم برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بهی در قم

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی جهت تعمیر و سرویس

 1.  دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی بهی در قم
 2.  تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4.  حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5.  تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9.  تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بهی در قم

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی بهی و یا صفحه نمایش
 2. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی بهی
 6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی بهی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین لباسشویی بهی
 9. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 10. عدم ورود آب به لباسشویی بهی
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در قم

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز قم سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین لباسشویی بهی در قم سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه قم سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی بهی در قم

لباسشویی بهی، یکی از بهترین و پر فروش ترین انواع ماشین لباسشویی در کشور وحسوب می‏گردد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این ماشین لباسشویی دارای امکانات بسیار زیادی برای آسوده تر کردن کار کاربران می‏باشد. اما برخی از اجزای این ماشین لباسشویی از طراحی و کیفیت خوبی برخوردار نیستند و مدام دچار مشکل می‏شوند. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که کاربران می‏توانند با مراجعه به نمایندگی لباسشویی بهی در قم، مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف سازند. ناگفته نماند که تعمیر لباسشویی بهی در قم، به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

علت ارور دادن لباسشویی بهی

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران ماشین لباسشویی بهی با آن مواجه می شوند، ارور دادن متعدد ماشین لباسشویی در زمان شستشو لباس است. ارور به معنای خطا و نقص فنی در برخی از اجزای ماشین لباسشویی می باشد. در چنین مواقعی ابتدا اتصالات آب را بررسی کنید و اگر مشکل برطرف نشد، ناچار هستید به نمایندگی لباسشویی بهی در قم مراجعه کنید تا متخصصان تعمیر لباسشویی در قم را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

رفع مشکل تمیز نشدن لباس در نمایندگی لباسشویی بهی در قم

تمیز نشدن لباس پس از شستشو در ماشین لباسشویی بهی، می‏تواند یک امر ناخوشایند برای کاربران باشد. در برخی از مواقع، ممکن است پس از شستشو لباس در ماشین لباسشویی، آن‏ها به خوبی تمیز نشوند. یکی از مهم ترین دلایل این مشکل، نرسیدن محلول شوینده و آب به داخل دیگ شستشو است. این مشکل زمانی به وجود می‏آید که شوینده‏های نامرغوب، کانال‏های آب را مسدود نموده اند و تمام آن‏ها وارد دیگ شستشو نمی‏شوند. در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی بهی در قم اقدام کنید و آن را به نمایندگی مجاز و معتبر منتقل نمایید.

دلیل لرزش زیاد خشک کن ماشین لباسشویی بهی

لرزش زیاد خشک کن، یکی از مشکلاتی است که مشترک تمامی ماشین لباسشویی‏های مجهز به موتور خشک کن می‏باشد. در برخی از مواقع، به دلیل زیاد بودن میزان لباس درون ماشین لباسشویی و سنگین شدن وزن، لرزه نسبتا زیادی به وجود می‏آید. اما در بعضی از اوقات، لرزش خشک کن همیشگی است؛ این مشکل زمانی به وجود می‏آید که بلبرینگ و شفت موتور خشک کن دچار آسیب شده است. در چنین مواقعی، باید سریعا به نمایندگی لباسشویی بهی در قم مراجعه کنید تا متخصصان به کمک قطعات یدکی مرغوب مشکل را برطرف سازند.

رفع بو نامطبوع درون دیگ شستشو در نمایندگی لباسشویی بهی در قم

یکی از مشکلاتی که برای کاربران ماشین لباسشویی بهی بسیار ناخوشایند است، بو نامطبوع درون دیگ شستشو ماشین لباسشویی می‏باشد. همانطور که می‏دانید، رطوبت زیادی درون دیگ شستشو لباس ماشین لباسشویی وجود دارد. به همین دلیل، اگر این رطوبت به طور کلی تخلیه نشود ممکن است بو نامطبوعی به دلیل رشد باکتری‏ها تولید شود. این مشکل زمانی به وجود می‏آید که تمامی کانال‏های هوا ماشین لباسشویی بر اثر پرز لباس ها کیپ شده اند. در چنین مواقعی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی بهی در قم اقدام کنید و آن را به نمایندگی‏های معتبر منتقل نمایید.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی بهی

در برخی از مواقع، ممکن است با فشردن کلید پاور ماشین لباسشویی بهی، نتیجه ای حاصل نشود. این مشکل می‏تواند برای کاربران این ماشین لباسشویی بسیار ناراحت و نگران کننده باشد. در این مواقع، ابتدا اتصال ماشین لباسشویی به پریز برق را بررسی کنید. اگر اتصال ماشین لباسشویی با برق مشکلی نداشت، به احتمال زیاد کلید پاور، فیوز یا اجزای الکتریکی درون ماشین لباسشویی دچار آسیب شده اند. در چنین مواقعی باید برای تعمیر لباسشویی بهی در قم اقدام نمایید. برای تعمیر این ماشین لباسشویی، پیشنهاد می‏شود به نمایندگی لباسشویی بهی در قم مراجعه کنید تا متخصصان مشکل را با کمترین هزینه برطرف سازند.

سوالات متداول

قم سرویس چه لوازم خانگی را تعمیر می کند؟

قم سرویس در زمینه تعمیرات لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی، پکیج، جاروبرقی و تلویزیون فعالیت دارد.

چه مقدار زمان طول میکشد تا تعمیر کار با شما تماس بگیرد؟

حداکثر تا 2 ساعت پس از ثبت درخواست لوازم خانگی، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و ساعت مناسب برای بازدید از لوازم خانگی را با شما هماهنگ خواهد کرد.

آیا تعمیرات در محل یا در کارگاه انجام می‌شود؟

تعمیر در محل و یا تعمیر در کارگاه بسته به نوع خرابی دستگاه شما و ابزار مورد نیاز برای تعمیر دارد. تکنسین های قم سرویس تمام تلاش خود را برای تعمیردستگاه شما در محل میکند.

آیا می‌توانید تخمین هزینه تعمیر را قبل از انجام کار بدهید؟

به محض ثبت درخواست تعمیرات شما در قم سرویس تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت و در حین این تماس با ارائه توضیحاتی در مورد خرابی لوازم خانگی خود به تکنسین تخمین حدودی در مورد قیمت تعمیرات زده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی بهی در قم

تعمیر لباسشویی بهی در قم | مرکز تعمیرات قم سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر قم ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.تلفن تماس: 02591011297

LOCATION